Artık Samsung Smart TV’nizde cep telefonunuzla daha fazla şeyi kontrol edebilirsiniz.

Samsung’un uygulaması var Akıllı ŞeylerAkıllı TV’leri de dahil olmak üzere şirketin tüm akıllı ev cihazlarını kontrol etmenizi sağlayan . Şimdi şirket SmartThings Labs’ı başlattı. uygulamanın deneysel sürümü bu da en son haberlere herkesten önce erişmemizi sağlıyor.

Tıpkı Microsoft gibi şirketlerin Windows 10 ile yaptığı gibi, Samsung da kontrol etmek için deneysel bir sürüm başlatmaya karar verdi. Yeni özellikler kullanıcılara ulaşan Bu sayede kullanıcılar, operasyonları ve bunları nasıl iyileştirebilecekleri hakkında görüşler alabilirken, kullanıcılar en son haberlerin keyfini herkesten önce çıkarabilir.

SmartThings Lab: en yeni özelliklere sahip uygulama

Uygulamanın başlatılmasına, kullanıcıların halihazırda deneyebilecekleri sekiz deneysel işlev eşlik ediyor; bunların arasında, evdeki bağlı cihazların farklı yönlerini aynı ekrandan yönetmek için evrensel bir uzaktan kumanda buluyoruz. Ayrıca ekleme seçeneğimiz de var. TV Hızlı Kontrolkilit ekranına veya bildirimlere bir kontrol widget’ı eklememize izin verir.

samsung akıllı şeyler laboratuvarları

Diğer deneme özellikleri arasında cep telefonunu Smart TV için Bluetooth klavye, akıllı ev cihazları için sanal anahtarlar oluşturmanın yanı sıra. Evden çıkarken tüm ışıkları ve akıllı cihazları kapatmak gibi otomatik akıllı özelliklerimiz de var.

İleriye baktığımızda, üzerinde çalıştıkları özelliklerden bazıları, eski Galaxy telefonlarını güvenlik kameralarına veya içerik monitörlerine dönüştürmeyi içeriyor.

Şu anda uygulama yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore’de

Samsung’dan, nihai hedefin kullanım deneyimini geliştirmek olduğunu onaylıyorlar. Akıllı Şeyler ve cihazlarıyla kullanıcılar. Bu nedenle, SmartThings Labs’in deneysel bir özelliği çok başarılıysa ve kullanıcılara yardımcı oluyorsa, bu özelliği uygulamanın ticari sürümünde yayınlamayı düşüneceklerdir.

Şu anda Smart TV için Samsung uygulaması yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore’deki kullanıcılar için deneysel sürümünde mevcuttur. İşlev, Labs seçeneğini işaretlemeniz gereken resmi uygulamadan etkinleştirildiğinden, apk henüz ana indirme web sitelerinde dolaşmıyor.Bu nedenle, başlatılmasında coğrafi bir kısıtlama olacak gibi görünüyor.

uygulaması ile Akıllı Şeyler Şu anda 200 farklı üreticiden 5.000’den fazla cihazı kontrol etmek mümkündür, bu sayede mobil cihazlara başka uygulamalar yüklemeye gerek yoktur. Ayrıca, klasik olanı geride bırakmış olan tüm Samsung akıllı evini kontrol etmek için referans uygulamasıdır.

Şimdi ADSLZone’da ilk olarak cep telefonunuzla Samsung Smart TV’nizde daha fazla şeyi kontrol edebilirsiniz yazısı çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…