Artık Google Chrome temalarını Microsoft Edge’e yükleyebiliriz ve birçok özelleştirme seçeneğimiz vardır.

Ocak ayından bu yana, tarayıcının kendi eklenti mağazasından Microsoft Edge için temalar indirmek mümkündür ve öne çıkan temaların listesi yalnızca resmi olanlar olmasına rağmen, birkaç tane vardır. üçüncü taraf temaları tamamen siyah veya bu alternatif gibi.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok az şey var, ama neyse ki, Edge kullanıyorsanız ve daha fazla özelleştirme seçeneği istiyorsanızArtık Google Chrome temalarını Chrome Web Mağazası’ndan da yükleyebilirsiniz.

Edge’de Chrome için Temalar

Google Chrome Microsoft Kenar Temaları

Chrome Web Mağazası’ndaki tema kategorisine gidin, ilgilendiğinizi seçin ve “Chrome’da Yükle”yi seçin. Bu, zaten izin verdiğinizi varsayar Chrome Web Mağazası’ndan Microsoft Edge’e uzantılar ekleyintek bir tıklamayla yapılan ve Google mağazasına Edge’den ilk girdiğinizde üstte bir açılır menüde göreceğiniz bir şey.

Tarayıcı yer imlerinden veya not uygulamalarından daha iyi: Microsoft Edge'deki koleksiyonlar üretkenliğim için harikalar yarattı

Chrome temaları temelde üç şeyi değiştirir: pencere dekorasyonu, sekmelerin ve URL çubuğunun renkleri ve yeni sekme sayfasının arka planı. Temaya bağlı olarak bu öğelerin değiştiğini görebilir veya görmeyebilirsiniz.

Kenar Orta Temaları

Ne yazık ki Edge teknik olarak Chrome temalarını desteklese ve renkler doğru uygulanmış olsa da, temaya bağlı olarak, yeni sekme sayfasındaki arka planı aynı şekilde göremeyebilirsiniz..

Tema arka planı tema rengine bağlıysa ve tam bir görüntü değilse, Edge’de beyaz arka planı göreceksiniz. Bu, en son ve resmi Google temalarında en yaygın olanıdır. Üçüncü taraf ve daha eski temalarda, yukarıdaki resimdeki gibi tüm tarayıcıyı süslemek için genellikle katı resimler kullandıklarından durum böyle değildir.

Kenar Tema Ayarları

Mevcut temayı silmek istiyorsanız, şuraya gidin: Ayar Kenar ve seçeneği seçin Görünümveya bu URL’yi doğrudan edge://settings/appearance olarak girebilirsiniz. Orada varsayılan temayı ve özel temayı seçme seçeneklerini göreceksiniz. “Kaldır” seçeneği, mevcut özel temayı kaldırmanıza olanak tanır.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/09/83/c2/5ebc2cf44bd22f7494/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4b/bc/f2/5ebc3d503bef0708d0/orijinal/mini-microsoft-edge-okkk.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Artık Google Chrome temalarını Microsoft Edge’e yükleyebiliriz ve birçok özelleştirme seçeneğimiz vardır. aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…