Artık Clash Royale minyatürleriyle yeni Supercell oyunu Clash Mini’yi indirebilirsiniz.

Yeni Supercell oyununu herkesten önce denemek ister misiniz? Eh, test zaten çalışıyor: Clash Mini indirilebilir ve mükemmel çalışır Android telefonların büyük çoğunluğunda. Size nasıl sahip olabileceğinizi ve bu yeni Clash Mini oyununun, Clash Royale figürlerinin neyle ilgili olduğunu anlatıyoruz.

Mobil oyunlardaki en önemli geliştirme şirketlerinden biri olan Supercell, ana serisi Clash of Clans’ın üçlemesini yaratıyor. Bu popüler oyunla dünyayı kasıp kavurduktan ve Clash Royale ile bire bir savaşlarda devrim yarattıktan sonra, franchise üç yeni başlıkla devam edecek: Clash Heroes, Clash Quest ve Clash Mini. Artık ikincisini Android’inizde oynayabilirsiniz.

Minyatür figürler için kartları değiştirin

Clash Mini 3

Clash Mini, destanda çok olağan olan strateji bileşenini korur. franchise karakterlerini figür olarak kullanarak PvP savaşları oluşturun. Savaş alanı hala ikiye bölünmüş durumda. Ve Clash Royale karakterlerinden oluşan cephaneliğinizi en iyi şekilde kullanarak rakibinizi yenmenin bir yolunu bulmanız gerekecek.

Android için en iyi ücretsiz oyunlar

Savaşlar aşamalar halinde gerçekleşir: Üç zafere ilk ulaşan rakip savaşı kazanır.. Her zamanki gibi, Clash Mini, yalnızca savaş karakterlerinin değil, aynı zamanda yükseltmelerin ve madeni paraların da geçerli olduğu çok sayıda koleksiyon öğesi içerir. Ve minyatürleri seviyelendirmek için hayati önem taşıyan ekipmanın bileşenleri.

{«videoId»:»x85ewwy»,»autoplay»:true,»title»:»Clash Mini Trailer»}

Seviye yükseldikçe, savaşlar daha karmaşık hale gelir. İksir, arenaya getirilebilecek figürlerin sayısına bağlıdır: bunlar seçilen stratejiye göre alanın pozisyonlarına yerleştirilmelidir. (her figürün kendi silahları ve saldırıları vardır). Her dövüşün başında, iksire bağlı olarak, arenada olup olmadığına veya zaten bir biriminiz olup olmadığına bağlı olarak istediğiniz Clash karakterlerini çıkarabilirsiniz (bu durumda saldırı potansiyeli artar). Üç kez kazanırsan, savaş senin olacak.

Clash Mini 4

Clash Mini, PvP savaşlarını yeniden icat etmez, ancak özellikle Supercell’in yıldız serisini seviyorsanız komiktir. şimdilik oyun tüm ülkelerde mevcut değil, ancak bu APK’yı UpToDown’dan yükleyerek deneyebilirsiniz. Tabii ki, dil sadece İngilizce’dir.

mini çarpışma

mini çarpışma

Daha fazla bilgi | çarpışma

– Haberler Artık Clash Royale minyatürleriyle yeni Supercell oyunu Clash Mini’yi indirebilirsiniz. aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…