Artık bu üç yeni ilde Digi fiber kiralayabilirsiniz

Digi ile fiber optik hattınızı taşımayı düşünüyorsanız size güzel bir haberimiz olabilir. Bildiğiniz gibi, Rumen operatörün kapsama alanı tüm ulusal bölgeye ulaşmıyor. Çok sayıda ilde mevcut olduğu doğrudur, ancak tüm ülkede yoktur. Ancak bu üç yeni ilde şimdiden Digi fiberle anlaşma yapabileceğimizi öğrendik. Hepsinde, fiber veya kombine fiber ve mobil için geri kalanlarla aynı fiyat ve koşullardan yararlanabiliriz.

Ávila, Cáceres ve Jaén katıldı ülkemizin diğer bölgeleri Madrid Topluluğu, La Rioja, Katalonya, Castilla-La Mancha, Balear Adaları, Kanarya Adaları, Valensiya Topluluğu, Murcia Bölgesi, Bask Ülkesi, Asturias, Cantabria gibi Digi’nin de sözleşmeli olabileceği, Navarra ve Córdoba, Sevilla, Huelva, Malaga, Almería, Granada, Cádiz, Zaragoza, Burgos, Valladolid, Segovia, Salamanca, Badajoz, La Coruña ve Pontevedra eyaletleri.

Ávila, Cáceres ve Jaén zaten Digi kapsama alanına sahip

Digi’nin fiber optik hizmeti artık Ávila, Cáceres ve Jaén’de mevcuttur. Bu, bu illerdeki kullanıcıların, diğer bölgelerde olduğu gibi, ayda 25 Euro karşılığında 300 Mb simetrik fiber ve ayda 30 Euro karşılığında 1 Gb’ye kadar maksimum hız için sözleşme yapmalarına olanak tanır. Ek olarak, gezinmek için daha fazla gigabayta sahip olmak için mobil telefonla birleştirebilirler. Kombinasyonlar ayda 27 Euro’dan başlıyor veya sınırsız veriye sahip olabiliriz. sınırsızHER ŞEY fiber ile birlikte ve ayda 45 Euro’dan başlayan bir fiyatın tadını çıkarın.

hane

Digi’de her zamanki gibi, sakinler Avila, Caceres ve Jaen Zaten sözleşme yapabilirler, ancak yalnızca fiziksel mağazalarda. Kayıt olmak için bir satış noktası bulmaları gerekir. Önümüzdeki haftadan itibaren, mobiliteyi azaltmak ve olası kalabalıklardan kaçınmak için daha çok önerilen bir seçenek olan operatörün web sitesinde çevrimiçi sözleşme etkinleştirilecek.

Bir bağlantıdan başlayarak 25 Euro için 300 Mbps veya 30 Euro için 1 Gbpsşu mobil seçenekleri ekleyebiliriz:

  • 2 GB ve 100 dakika: Ayda 2 Euro
  • 8 GB ve sınırsız arama: Ayda 5 Euro
  • 12 GB ve sınırsız arama: Ayda 6 Euro
  • 24 GB ve sınırsız arama: Ayda 9 Euro
  • 60 GB ve sınırsız arama: Ayda 12 Euro
  • GB ve sınırsız arama: ayda 20 Euro

Görüldüğü gibi paketler 300 Mbps için 27 Euro ile mobilde 2GB arasında, 1 Gbps için 50 Euro’ya kadar ve mobilde sınırsız data arasında değişiyor. Digi sesli mesaj özelliğine sahip sabit hatlı telefon, aylık 1 Euro’dan ayrı olarak sözleşmelidir.

Bu üç yeni ilde artık Digi fiber kiralayabilirsiniz yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…