ARM’de Windows 10 ISO nasıl ücretsiz indirilir

Eğer istersen windows 10 ücretsiz indir İster bir bilgisayarı doğrudan güncellemek isteyin, ister herhangi bir PC’ye yüklemek için bir ISO görüntü dosyası indirin, bunu yapmanın birden çok yolu vardır.

En azından x86 ve x64 sürümleri, yani Intel veya AMD işlemcili bilgisayarların sürümleri için durum böyle. Şimdi, durumunda ARM için Windows 10 UUP (Birleşik Güncelleme Platformu) dosyalarını indirmeniz ve bunları ISO’ya dönüştürmeniz gerekir.

UUP dökümü

Mimariyi Seçin

Bunu yapmanın en basit yolu, muhtemelen UUP dosyalarını doğrudan Windows Update sunucularından kolayca indirmenize izin veren ve ayrıca bunları ISO’ya dönüştürme seçeneği sunan UUP döküm web sitesinden yararlanmaktır.

Sadece arm64 mimarisine sahip listeden sürümünüzü seçin. Ardından, mevcut en son yapıyı, dili, Windows 10 sürümünü (veya sürümlerini) seçmeli ve son olarak « kutusunu işaretlemelisiniz.İndirin ve ISO’ya dönüştürün» indirme seçenekleri arasında.

indirin ve iso'ya dönüştürün

Windows 10 ISO'yu ücretsiz indirmenin dört yolu

Bu işlem size bir .ZIP dosyası bırakacaktır. Bu sıkıştırılmış dosyayı seçtiğiniz bir klasöre çıkarmanız ve ardından dosyayı çalıştırmanız gerekir. uup_download_windows.cmd Dosyalarınızı indirmek ve ISO’nuzu oluşturmak için Yönetici olarak:

Cmd'yi Yönetici Olarak Çalıştırın

Ardından terminaldeki tüm işlemler tamamlanana kadar işlemin bitmesini beklemeniz yeterlidir, bittiğini bileceksiniz çünkü konsolda pencereyi kapatmak için “0” a basın diyen bir mesaj göreceksiniz.

son

Bu olduğunda, ARM üzerinde Windows 10 sürümünüz yüklenmeye hazır olan yeni bir .ISO dosyası da dahil olmak üzere klasörde birkaç yeni dosya göreceksiniz.

Sanal makineler için ARM üzerinde Windows 10

Windows 10 ARM’i indirmek için başka bir seçenek de Microsoft’un sunduğu ön sürümleri tercih etmektir. Bu bağlantıdan, sistemin en son Insider sürümlerini VHDX formatında indirebilirsiniz. Hyper-V içinde sanal bir makine oluşturarak kullanın.

ARM64 makine sanallaştırmasının yalnızca ARM işlemcili bilgisayarlar tarafından desteklendiğini, yani Intel veya AMD işlemcili bilgisayarınızda ARM üzerinde Windows 10 sanal makineler oluşturamazsınız.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5e/dc/72/6010bea83bef07813a/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ARM’de Windows 10 ISO nasıl ücretsiz indirilir aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos