Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz beş harika mobil oyun

iyi eğlenmek video oyunu cep telefonunuzda, şirkete ihtiyacınız yok. Yeterli depolama alanınız ve iyi bir piliniz olması yeterlidir. Ancak arkadaşlarımızla oynadığımızda eğlencenin ve eğlencenin katlandığına şüphe yok. Yani, beş ayrıntıya gideceğiz Başlıklar özellikle, en yakın arkadaşlarımızla oynamak için ideal olanlardır.

savaş royale video oyunları

Üç video oyunu var savaş Royale cep telefonunuzda kaçıramayacağınız. Bahseteceklerimizin bir kısmı iyi bir cihaza ihtiyaç duyar ancak orta seviye bir aralığa sahipseniz sorun yaşamazsınız.

İlk etapta Free Fire yerleştiriyoruz. Battle Royale video oyunlarının en iyisi olduğu için değil. Bu başlıkla ilgili olan şey, hemen hemen her tür cep telefonuyla uyumlu olmasıdır. Yani, bu size diğerlerinden bir avantaj sağlar.

O zaman hakkında konuşmalıyız Fortnite. Bu başlık için daha iyi güce sahip bir cihaza ihtiyacımız var. Arayüzüne ek olarak sahip olduğu mod, karakter ve silah sayısı, çok fazla RAM belleği tüketmesine neden oluyor. Ayrıca, Wi-Fi’ye bağlı olmadığınızda başka hiçbir şeye benzemeyen veri tüketir.

fortnite görevleri

Battle Royale oyunlarından bir diğeri, daha iyi PUBG olarak bilinen Playerunknown’s Battlegrounds. Bu oyun ile ister yabancılarla ister arkadaşlarınızla çevrimiçi olsun, can sıkıntısına yer yok. Oldukça düşük-orta menzil dostu ve iyi grafiklere sahip.

PUBG uygulama kilidi

Arkadaşlar arasında ideal başlıklar

Battle Royale olmayan, ancak arkadaşlarla oynaması yoğun ve eğlenceli iki video oyunu, herkes tarafından daha iyi bilinen Aramızda ve Parchis’tir.pandemide seni terk etmeyenler“.

Aramızda Hacker Eris Loris

Hiç şüphe yok ki Aramızdakiler en popüleriydi. Ancak Parchis’in başlattığı kavgaların hiçbir karşılaştırması yoktu. Yani bu kesin ayrıntı için, bu sayıma en son giriyor.

parcheesi

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…