ARCore, Samsung Galaxy S21, A42 ve A32, OnePlus N10, Xiaomi Mi 11, Mi 10 Lite, Mi 10i ve daha fazlasına geliyor

Bazı telefonlar, fırlatma kolunun altında ARCore ile birlikte gelir, diğerleri ise daha sonra gelir. ARCore, Google’ın neredeyse her hafta yeni modellerin eklendiği artırılmış gerçeklik sistemidir. Desteklenen modeller listesine yapılan son güncellemede, Google şunları ekledi: 26 model.

Bu 26 cep telefonu, Google Play’den ARCore’u indirip yükledikten sonra, Google’ın 3D hayvanları gibi ARCore gerektiren uygulamaları ve web sitelerini kullanmaya başlayabilecek. Listeye eklendi sekiz OPPO cep telefonu, yedisi Samsung, dördü Xiaomi ve OnePlus Nord N10 gibi diğer modeller.

26 diğer Android cep telefonu için 3D hayvanlar ve daha fazlası

Google, Android standart artırılmış gerçeklik sistemi ARCore tarafından desteklenen modellerin listesini güncelledi. Listeye, bir süredir piyasada bulunan modellerden yeni sürümlere ve hatta yeni çıkanlara kadar 26 yeni model eklendi. henüz sunulmamış birkaç cep telefonu.

Cep telefonunuzda artırılmış gerçeklikten tam olarak yararlanan 11 uygulama

Halihazırda piyasada bulunan modeller için bu, sahiplerinin artık Google Play’den ARCore’u indirin ve yükleyin, oysa daha önce bunları “desteklenmiyor” olarak gösteriyordu. ARCore, oturma odanızda kaplan veya aslan görmenin çok ötesine geçer: Google Street View’a fotoğraf yüklemek veya Pokémon Go gibi artırılmış gerçeklik oyunlarına daha iyi entegrasyon için bile kullanılabilir. Bunlar yeni desteklenen telefonlar:

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/51/ae/22/600b3a324bd22fda13/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/57/39/32/600b3e594bd22fda58/original/samsung-galaxy-s21-ultra-analisis-una-camara-que-no-expected-miniatura.jpeg»}

ARCore’u destekleyen tüm cep telefonlarının bunu aynı şekilde yapmadığına dikkat edilmelidir. Google, burada bulabileceğiniz listede uzun süredir belirtiyor, hangi ARCore özellikleri desteklenirderinlik API’si, çoklu GPU doku çözünürlükleri veya diğer gereksinimler gibi.

– Haberler ARCore, Samsung Galaxy S21, A42 ve A32, OnePlus N10, Xiaomi Mi 11, Mi 10 Lite, Mi 10i ve daha fazlasına geliyor aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…