Aramızdaki Oyunlar kendi kendine duruyor ve beni oyundan çıkarıyor - Hızlı çözüm Son yıllarda büyük bir çeşitlilik geliştirildi…

Aramızdaki Oyunlar kendi kendine duruyor ve beni oyundan çıkarıyor – Hızlı çözüm Son yıllarda büyük bir çeşitlilik geliştirildi…

Son yıllarda, Android cihazlar için çok çeşitli oyunlar geliştirildi, birçoğu toplulukta bir miktar popülerlik kazandı, ancak en dikkate değerlerinden biri Aramızda, astronotların işbirlikçi oyunu.

Aramızdaki oyun şüphesiz video oyun endüstrisinde tam bir başarı olmayı başardı Android cihazlar için ve hatta PC’ye indirilebilen çok oyunculu oyun, basit kontrollere ve grafiklere sahip olmasına rağmen, oyunun konusu ve oynanışı, hala kullanıcılar arasında tam bir başarıydı. Bu harika oyunun tadını çıkarmaya devam edin.

Popülaritesi o kadar büyüktü ki, uygulama şu anda 100 milyondan fazla indirildi ve hala platformlarında çok sayıda aktif kullanıcı bulunduruyor.

Ancak, oyunun bazen çeşitli oyunculara oyunları sırasında sunduğu bir sorun, uygulamanın aniden dururveya aynı zamanda kapanır ve oynatıcının otomatik olarak kovulmak oynadığı oyundan, tekrar aramanız ve yeni bir oyun girmeniz veya yeni bir oyun oluşturmanız gerekir.telefon için aramızda

Aramızda oyunu neden kendi kendine duruyor veya kapanıyor?

Aramızda oyununun Android mobil cihazda aniden durması veya kapanması sorunu, çeşitli sebeplerden dolayı birçok kullanıcının başına gelen bir durum, Aşağıda size ana nedenlerden bazılarını göstereceğiz Aramızda oyununda bu sorunlar neden ortaya çıkıyor:

 • Oyun en son sürümüne güncellenmedi, bu nedenle belirli hatalara neden oluyor ve hatta herhangi bir oyuna erişime izin vermiyor.
 • Aramızda platformunun sunucuları aniden düştü veya çöktü Aynı ağa bağlı çok sayıda kullanıcı nedeniyle
 • bu internet bağlantısı cihazınızda bağlı olduğunuz, çok oyunculu oyunu çalıştırmanız için yeterince üretmiyor
 • Mobil cihazınızdaki oyun önbelleğiyle ilgili sorunlar

Telefonunuzda veya internetinizde bu sorunlardan herhangi biri varsa ve nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin çünkü aşağıda nasıl çözeceğinizi göstereceğiz. bu sorunları kolayca nasıl çözebilirim Böylece Aramızda sessizce oynayabilirsiniz.

Aramızdakilerin kendi kendine kapanmasını önlemek için olası çözümler

Bu yazıda, ünlü beceri ve ekip çalışması oyununun olası nedenlerinin neler olduğuna dair ayrıntılı bir rehber sunuyoruz, Aramızda; telefonunuzda beklenmedik şekillerde durur. Bu nedenle, size çok yardımcı olacağını umduğumuz bir dizi ipucu vereceğiz ve sunulan sorunu çözeceğiz.

aramızdaki asker

telefonunuzu güncelleyin

Aramızda pes etmemesi veya durmaması için uygulayabileceğiniz basit bir çözüm; Android’in en son sürümünü cihazınızda bulunanlarla doğrulamanızdır. Bu uygulama zorludur ve bazı çok eski sürümleri desteklemez, bu nedenle cep telefonunuzu güncel tutmalısınız.

Bu işlemi gerçekleştirmek için telefonunuzun ayarlarına gitmeniz gerekir; ardından ekranı kaydırın ve ‘cihaz veya telefon hakkında’ yazan alt kısma gidin; orada cep telefonunuzun mevcut sürümünü görebilirsiniz. Bu tip problemler olmadan Aramızda oynayabilmek için, Uygulama en az 4.4 kitkat sürümünü destekler sorunsuz çalıştırmak için.

İnternet bağlantınızı kontrol edin

Diğer bir alternatif ise, bulunduğunuz internet bağlantısının yavaş olması veya çok oyunculu oyunu çalıştırmak için yeterli kapasiteye sahip olmaması olabilir, en iyisi modemi yeniden başlatmak veya başka bir internet ağına girmektir. Bu anlamda tavsiye ediyoruz Aramızda oynayabilmek için iyi bir internet bağlantısına ihtiyacınız var veya mobil veri; ancak, ikincisi, mevcut tüm bakiyeyi tüketeceğinden pek tavsiye edilmez.

Oyunun dilini değiştir

Deneyebileceğiniz bir seçenek de oyunun dilini değiştirmek; İngilizce ise, uygulama beklenmedik bir şekilde ve çeşitli zamanlarda kapanma eğilimindedir; oynadığınız oyunu bile kaybetmenize neden olur. Böylece Dili İspanyolca’ya koymanızı öneririzbu rahatsızlıktan kaçınarak.

Bunu yapmak için aşağıdaki talimatları izleyin: önce Uygulamayı açın, ayarlar sembolüne gidin; İçeri girdikten sonra, ‘veri’ yazan seçeneği göreceksiniz, oraya basın ve son olarak İspanyolca dilini seçin ve hepsi bu, değişiklikler sistematik olarak kaydedilecek.

Kaldırın ve Aramızda yeniden yükleyin

Uygulama bazı değişikliklere veya yürütme sorunlarına maruz kalmış olabilir; bu nedenle kaldırmanız ve ardından yeniden yüklemeniz gerekir. Bu seçeneği gerçekleştirmek için aşağıdakileri yapın:

 1. Akıllı telefonunuzun ana menüsüne girin
 2. Uygulamaya uzun basın
 3. İki seçenek görünecektir: sil veya kaldır (menüden kaybolur) ve kaldır (cihazdan sil)
 4. Oyunu kaldırma işlevine taşırsınız
 5. Kabul et’e tıklıyorsunuz ve hepsi bu, prosedür tamamlandı
 6. Şimdi yeniden yüklemelisiniz; Bunu yapmak için Google Play Store’a gidin
 7. Uygulamayı mağazanın içinde arıyorsunuz
 8. ‘Yükle’ yazan yere basın ve ardından kabul edin
 9. Yüklenmesini bekleyin ve tekrar kullanabilirsiniz.

oyunu başlat Aramızda

önbelleği temizle

Bu çözümler işinize yaramadıysa tercih edebilirsiniz. uygulama önbelleğini temizlebunun için oyun ayarlarına girip uygulamalar bölümünde Aramızda uygulamasını aramanız, ardından uygulama verilerine tıklamanız ve ardından depolama seçeneğinde alttaki simgeye basmanız ve ‘seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.önbelleği sil’.

Aramızda oyun oynarken başınıza gelebilecek genel sorunlar

Tıpkı çoklu oyun uygulamaları gibi, Aramızda iç sorunlardan muzdarip; yani, kullanıcıların kontrolü dışında. Bunlar, platformu kullanırken yavaş olmanıza, çökmenize veya oyunun her bölümünde en iyi şekilde çalışamamanıza neden olabilir.

Bu nedenle, birçok oyuncu Uygulamayı kullanmayı bıraktı; çünkü sabırsızdırlar ve bu rahatsızlıkların yaşanması onları rahatsız eder. Ancak aşağıdakilerin gerçekleşmesi yaygındır: oyun oluşturamaz; sunucu kapanır; oyunu yavaşlatın; herhangi bir odaya giremezsiniz; vb… Birazdan detaylı olarak açıklayacağımız iki ana nedenden kaynaklanmaktadır.

sunucu sorunları

Aramızda 2018’in sonunda piyasaya çıkan bir oyun var; ancak trendine ve popülaritesine son zamanlarda 2020 yılında ulaşıldı. Oyunun ciddi oranda indirilmeye başlaması ve geliştiricilerinin bu katlanarak büyümeye hazırlıklı olmaması sunucularda bu sorunlara neden oldu.

Temel olarak, aynı anda çok fazla oyuncu ve indirmeye sahip olmak, Uygulama sistemini sürdürülebilir bir şekilde doyurur, yaratıcılarından gelen yanıtın biraz yavaş olduğu yer. Bugün bu genellikle çok sık olmaz, ancak bunun olması durumunda, Uygulamaya bağlı çok sayıda oyuncunun olması ve platformun çökmesine neden olduğunu bilmelisiniz.

güncelleme gerekiyor

Bu rahatsızlıkların nedeni, oyunun en son sürümüne güncellenmemiş olmasından da kaynaklanabilir, bu nedenle resmi oyun mağazasına gitmek için güncellemeniz gerekecektir. Google Oyun mağazası ve herhangi bir yeni güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için uygulamayı arayın.

Eğer öyleyse, güncellemeyi gösteren düğmeye basmalısınız ve hemen yürütülecektir. Öte yandan, öyle olmadığı da olabilir; bu, soruna bunun neden olmadığı anlamına gelir, ancak buna neden olabilecek diğer nedenleri aramalısınız.

aramızda oyun

Aramızda oyununa cep telefonumdan giremezsem ne yapmalıyım?

Oyun oynarken bu sorunları yaşıyorsanız, bunları çözmenin çeşitli yolları ve püf noktaları olduğunu bilmelisiniz ve Aramızda sorunsuz ve sorunsuz oynayabilmekardından yaşadığınız soruna bağlı olarak size çeşitli çözümler göstereceğiz.

Cihazınızı yeniden başlatın

Uygulamanın aniden durduğu şu anda, Aramızda oyununu yeniden açıp çalıştırmadan önce cihazınızı yeniden başlatmanız en iyisidir, cihazı yeniden başlatmak göründüğü kadar basit bir şekilde çözebilir. çeşitli sorunları çözebilir bu onunla kolayca olur.

Uygulama sunucularının düzeltmesi için 30 dakika bekleyin

Aramızdaki oyunlara girememeniz durumunda, sunucular kapalı bu yüzden bunlar tekrar çalışana kadar bir süre beklemeniz gerekecek