Aramayı Sevin, Podcast'lerden Nefret Edin: Kullanıcılar, App Store'da incelenebilecekleri için çeşitli Apple uygulamalarıyla kandırılıyor

Aramayı Sevin, Podcast’lerden Nefret Edin: Kullanıcılar, App Store’da incelenebilecekleri için çeşitli Apple uygulamalarıyla kandırılıyor

Şimdiye kadar mümkün değildi, ancak Apple nihayet iOS’ta önceden yüklenmiş uygulamalara izin verdi App Store’da incelemeleri olabilir. Yani Hesap Makinesi, Hava Durumu, Hisse Senedi veya Posta gibi uygulamalar hakkında söylemek istediğiniz bir şey varsa; ücretsiz geçiş hakkınız var.

Bununla ilgili en merak edilen şey haberin kendisi değil, kullanıcıların bu uygulamalardan bazılarıyla kendilerini kandırma fırsatını nasıl yakaladıkları. Arama gibi iyi not alanlar var, ancak Podcast gibi diğerleri eleştiri ve adil bir onay alır.

Ne kadar çok yorum o kadar kötü puan

{«videoId»:»x84f75y»,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 13 PRO İNCELEME: APPLE TEKRAR YAPTI»}

Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde, puanlar kullanıcılarla daha kötü uzun süredir göz ardı edilen isteklerden şikayet etmek iPad’deki Hava Durumu veya Hesap Makinesi uygulaması gibi veya uygulamaların arayüzünü veya davranışını sert bir şekilde eleştirmek gibi. Aslında, kullanıcıların ne kadar çok yorum bıraktığını, uygulamanın puanının o kadar kötü olduğunu görebilirsiniz. İspanya’da 5 yıldız alan az sayıdaki başvuru, tam olarak çok az inceleme toplamaktadır.

iPhone'unuzu iOS 15 ile kişiselleştirmenin ve sonsuza kadar döndürmenin yedi yolu

Doğrulanmadı ancak Apple’ın App Store üzerinde artan yasal baskı nedeniyle bu incelemelere kendi uygulamalarında izin vermiş olması gerektiğinden şüpheleniliyor. Bu incelemelere izin vererek, Apple uygulamaları diğer geliştiricilerin üçüncü taraf uygulamalarıyla aynı düzeyde. İyi bir jest, ancak gördüğümüz sonuçlarla birlikte. Belki Cupertino’da bazılarını alma fırsatını yakalarlar. geri bildirim.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Aramayı Sevin, Podcast’lerden Nefret Edin: Kullanıcılar, App Store’da incelenebilecekleri için çeşitli Apple uygulamalarıyla kandırılıyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…