Aramaları cevaplamak için akıllı saat: bir model nasıl seçilir

Bugün, akıllı saatlerin teklifi çok çeşitlidir. Bu sayede spor için tasarlanmış modeller, entegre GPS’li giyilebilir cihazlar ve hatta aramaları cevaplamak için akıllı saat.

Bu sonuncusu çok pratik bir işlevdir ve bundan hayal ettiğinizden çok daha fazlasını elde edersiniz. Bu nedenle arama yapmak için akıllı bir saat arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun farklı modelleri bulacağınız eksiksiz bir derleme hazırladık.

Bir saatin arama yapması için olması gerekenler

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saatini kullanma

Mevcut kataloğun çok geniş olduğunu ve en uygun modelin nasıl seçileceğini bilmenin biraz zor olduğunu unutmayın. Bu nedenle, en iyi seçeneklere sahip bu derleme, doğrudan saatten arama yapmanıza veya almanıza olanak tanıyan bir akıllı saat satın alırken size yardımcı olacaktır.

Bu sayede hiçbir zaman telefonu elinizden çıkarmak zorunda kalmayacaksınız. Ve bu işlevselliğin sizi beladan kurtarabileceği birçok durum vardır. Belki spor yapmak için dışarı çıktınız ve antrenmanınızın ortasında cevaplaman gerektiğini bildiğin bir çağrı alırsın. Telefonunuzu istediğiniz zaman çıkarmanıza gerek kalmadan akıllı saatinizi kullanarak cevaplayabilirsiniz. Tüm bunlar, seçtiğimiz akıllı saatlerin hem mikrofona hem de hoparlöre sahip olması sayesinde.

Dikkat edilmesi gereken saatler

Bu derleme için makul fiyatlı modellere odaklanmak istedik. Bu şekilde bulacağınız tüm akıllı saatler 250 avroyu geçmeyen bir fiyatları var. Bu, göreceğiniz farklı akıllı saatlerin rakama yakın bir fiyatı olduğu anlamına gelmez, hiçbir şey gerçeklikten uzak değildir. Bütçenize en uygun modeli bulabilmeniz için çok farklı fiyatlarda saatler bulacaksınız.

Öte yandan pili de hesaba kattık. Gerçek şu ki, mevcut akıllı saatler bu konuda çok gelişti ve artık eskisi kadar sınırlı olmayan özerklik sunuyor. Bu nedenle göreceğiniz farklı çözümler, minimum iki gün kesintisiz kullanım garantisi veren bir pile sahip. Açıkçası çok yoğun kullanırsanız bu rakam değişebilir ama yine de pili sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak modeller. Lafı fazla uzatmadan, sizi farklı seçeneklerle baş başa bırakıyoruz.

HUAWEI SAAT GT 2 Pro

Huawei İzle GT 2 Pro

Asyalı üreticinin büyük incisi ile başlıyoruz. HUAWEI’nin bu tür bir giyilebilir cihaz satın alma konusunda en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle bu derlemede akıllı saatlerinden birkaçını bulacaksınız. HUAWEI WATCH GT 2 Pro söz konusu olduğunda, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak çok vitaminli bir model buluyoruz.

Bunun için bir varsayım 1.39 inç AMOLED ekran böylece en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra iki haftalık kullanım süresine ulaşan skandal bir pilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fosil Akıllı Saat Gen 5

Bilekte Fossil Gen.5 Smartwatch

İkinci olarak, bu eksiksiz modeli tavsiye etmek istiyoruz. fosil. Gen 5 Smartwatch, yaptığınız herhangi bir fiziksel aktiviteyi izleyebilmek için her türlü sensör içine gizlenmiş olsa da, geleneksel bir saat gibi görünmesini sağlayan bir tasarıma sahiptir. En iyisi mi? Google’ın giyilebilir cihazlar için işletim sistemi olan Wear OS’ye sahip bir model olması ve dikkate alınması gereken çok sayıda işlevi olması.

Samsung Galaxy İzle Aktif

Akıllı saat Samsung Galaxy İzle Aktif

Koreli üretici, her bir gözeneklerinden kalite yayan bir giyilebilir ürünler bölümüne sahiptir. Firmanın hem akıllı saatleri hem de aktivite bileklikleri bulunuyor. Bu durumda, şimdi çok cazip bir fiyata satın alabileceğiniz ve diğer seçeneklerin yanı sıra kolayca arama yapmanızı veya almanızı sağlayacak bir model olan Samsung Galaxy Watch Active’i tavsiye etmek istiyoruz.

Amazfit GTR2

Amazfit GTR

Xiaomi’nin büyük ortağı (Amazfit, Xiaomi Mi Band 5 aktivite bileziğini üretiyor) kendi giyilebilir ürün yelpazesine sahip. Ve şimdiden tahmin ediyoruz ki sizin de derlememizde arama yapmanızı sağlayan firmanın birkaç modelini de göreceksiniz. Bu durumda, zarif bir tasarıma sahip bir akıllı saat olan Amazfit GTR 2’yi öneriyoruz. Biyo İzleyici Kalp atış hızı izlemeyi her zamankinden daha doğru hale getirmek için ikinci nesil.

Huawei Saat GT2 Klasik

Huawei Watch GT2 akıllı saat tanıtım resmi

Beğenilen Huawei Watch GT2 Classic’i önermek için Asyalı üreticiye geri dönüyoruz. biri olduğu düşünüldüğünde en çok satan akıllı saat, Firmanın yaptığı işin mükemmel olduğu açıktır. Bu model, 1.39 inç dokunmatik ekrana ve AMOLED teknolojisine ek olarak heybetli bir görünüme sahiptir. Ve büyük özerkliğini görünce, satın alma işleminiz kesin bir başarıdır.

Amazfit GTS2

Amazfit GTS 2 Mini

Arama yapmanızı veya arama almanızı sağlayan Amazfit akıllı saatlerden bir diğeri de Amazfit GTS 2’dir. dikdörtgen ekran Bu, popüler Apple akıllı saatini çok andırıyor ve ayrıca her türlü sensöre sahip, böylece fiziksel aktivitenizdeki tüm verilerin kaydedileceğini bilerek antrenman yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy İzle

Akıllı saat Samsung Galaxy İzle siyah renk

İki yılı aşkın bir süredir piyasada olan bir model olmasına rağmen, arama yapmanızı veya cevaplamanızı sağlayan bir giyilebilir cihaz alırken yine de göz önünde bulundurulması gereken mükemmel bir seçenek. Samsung Galaxy Watch, sahip olduğu özelliklere ek olarak harika yüzeylere sahip. dairesel taç özelliği arayüzde gezinmeyi daha rahat bir süreç haline getirmek için.

amazfit eşiği

Amazfit Verge akıllı saat kullanılıyor

Sizlere önermek istediğimiz en son Amazfit modeli bu Amazfit Verge. kadar izleyebilmek için öne çıkan bir akıllı saat 12 farklı spor modalitesi, koşu, iç mekan koşusu, yürüyüş, yürüyüş, eliptik, dağcılık, tenis, kayak, futbol ve bisiklet, iç mekan bisikleti dahil. Seçeneklerden mahrum kalmayacaksınız!

Apple Watch Serisi 3

Apple Watch Series 5 akıllı saatin önden görünümü

Bir iPhone’unuz varsa, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden biri Apple Watch Series 3’tür. Harika yüzeylere sahip ve artık gerçekten cazip bir fiyata satın alabileceğiniz bir akıllı saat. Tabii ki, bir Android telefonunuz varsa, onu bu giyilebilir cihaza bağlayamayacağınızı unutmayın.

Akıllı saat Aliwisdom

Aliwisdom akıllı saat

Bu derlemeyi, fiyatı gerçek yıkım olan bir modelle kapatıyoruz. Arama alma veya arama yapma özelliğinin yanı sıra her türlü kişiselleştirme seçeneği sunan bir akıllı saat.

Aramaları cevaplamak için Smartwatch: Bir modelin nasıl seçileceği girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…