Arama yok, sorun yok: Vodafone, paylaşılan mobil veri bağlantısını iPad'lere entegre ediyor

Arama yok, sorun yok: Vodafone, paylaşılan mobil veri bağlantısını iPad’lere entegre ediyor

Yıllar geçtikçe gördük ki bir operatörün size verebileceği en iyi hizmet, bürokrasiyi en aza indiren hizmettir. Apple, buna yardımcı olmak için temelleri attı. sistem arayüzünün kendisinden veri planları kiralayınve şimdi Vodafone, OneNumber planlarıyla bu avantajdan yararlanıyor.

SIM veya ek bir plan olmadan iPad’inizde Vodafone’dan mobil verilere nasıl sahip olabilirsiniz?

Bu planın fikri, iPadOS’ta yapılandırmanın ötesinde herhangi bir yönetim yapmanıza gerek olmamasıdır. Ne operatörü arayın ne de fiziksel kartların postayla gelmesini veya bir mağazaya gitmesini gerektiren bir tür bürokrasiyi beklemeyin. Tek gerekli gereksinimler şunlardır:

  • Wi-Fi’ye ek olarak iPadOS 15.2’ye güncellenmiş ve 4G veya 5G bağlantılı bir iPad’e sahip olun
  • Bu iPad’in bir kilit koduyla korunmasını ve bir Wi-Fi ağına bağlanmasını, Apple Kimliğinizin doğru şekilde yapılandırılmasını (ve ayrıca iPhone’unuzda) olmasını sağlayın ve iCloud Anahtarlık her yerde açıkken
  • Apple kimliğiniz için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirin

Bu koşullar sağlandığında, iPad’inizdeki Ayarlar’da ‘Mobil veriler’ bölümüne erişerek yukarıdaki videodaki adımları uygulamanız yeterlidir. ‘Ekle’yi ve ardından ‘Şimdi abone ol’u tıklayın. Telefon numaranızı doğrulamanız istenecek ve iPhone’a ulaşacak bir PIN’in tanıtılması.

Bloomberg'e göre Apple, 6G bağlantısı üzerinde çalışacak mühendisleri işe alıyor

Bu aktivasyonla, her iki cihazı tek bir sözleşmede birleştirerek iPhone’unuzun mobil verilerini tüketirsiniz. Tabii ki, bu hizmeti etkinleştirebilmek için şunları gerektirir: Ayda 5 Euro’luk bir fiyatla OneNumber planlarından birini etkinleştirin.

Resim | Brandon Romanchuck

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Arama yok, sorun yok: Vodafone, paylaşılan mobil veri bağlantısını iPad’lere entegre ediyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…