Arabanız için satın alabileceğiniz en iyi acil durum lambaları

Güvenlik önlemi olarak araçta taşımanız gereken acil durum ışıklarının zorunlu hale getirilmesi ve reflektörlü üçgenlerin değiştirilmesi için Trafik Genel Müdürlüğü yönetmeliği yakında değişecek. Bu değişikliğin amacı açıktır: acil durum sinyali vermek diğer sürücüleri araçtan inmeden ve Böylece çökmeleri önleyin şehirlerarası yollarda.

Yönetmelikteki bu değişiklikten haberiniz yoksa satın almanız gereken ışık çeşitleri hakkında da bilgi sahibi olmamanız çok olasıdır. Bunun için acil durum ışıkları olması gerektiğini belirtiyoruz. V-16 tipi, kendi kendine çalışan ve düz bir yüzey üzerinde kararlı olduklarını. Hangi modeli satın alacağınızı hala bilmiyorsanız, bazılarını öneriyoruz. arabanız için en iyi acil durum ışıkları.

Araba için acil durum ışığına mı ihtiyacınız var? Bunlar en ucuz modeller

Arabanız için en iyi acil durum lambaları

  • SOSTraffic: SOSTraffic, bir V-16 acil durum ışığıdır DGT tarafından yetkilendirilmiş yayan 360º dönen bir kehribar ile görünür ışık 2 km uzaklıkta. Yağmura dayanıklılık için IP54 sertifikasına sahiptir ve otomobilin metaline yapışmak için güçlü neodimyum mıknatısları entegre eder. Ek olarak, şarj edilebilir bir pili vardır. süresi yaklaşık 2 saat. Normal fiyatı yaklaşık 35 Euro’dur.

Daha fazla bilgi: SOStrafik

  • OSRAM LEDguardian YOL PARLAMASI sinyali V16: DGT’nin gereksinimleriyle uyumlu, otomobil için bu acil durum ışığı, 12 led var güçlü ve kaliteli IP54 sertifikası. İle çalışır dahil olan bir 9V pil, bu nedenle satın alındıktan hemen sonra kullanıma hazır olacaktır. Arabaya sabitlemeden rüzgar basıncına karşı yüksek dirençli bir mıknatıs sorumludur. Yakında zorunlu olacak bu acil durum ışığını yaklaşık 20 Euro’ya alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: OSRAM LEDguardian YOL PARLAMASI sinyali V16

  • Motorkit acil durum ışığı: Bir arıza veya kaza durumunda araçtan inmeden yerleştirebileceğiniz bu Motorkit acil durum ışığını da kullanabilirsiniz. IP54 dayanımlı (kar ve yağmur). Yüklemek için sadece 30 saniyeye ihtiyacınız var, çünkü geliyor entegre piller ile. Arabanın çatısına sabitlenecek iki güçlü mıknatısı entegre ediyor ve elbette onaylandı. Fiyatı yaklaşık 20 Euro.

Daha fazla bilgi: Motorkit acil durum ışığı

  • Araba için LED acil durum ışığı: Bu acil durum ışığı modeli, yerleştirdiğiniz yüzeye tutunacak manyetik bir tabana sahiptir. Buna ek olarak, bir alttaki kanca asmak için. Bu modelde 11 adet süper parlak LED (8 amber, 3 beyaz) bulunur. 8 acil durum flaş moduIP54 direnci ve 3 adet AA pil ile çalışır dahil olmayanlar. Fiyatı yaklaşık 17 Euro’dur.

AliExpress’te satın al: Araba için LED acil durum sinyali

  • Araba için acil durum ışığı: Bu acil durum ışığı, aşağıdakilerden oluştuğu için derlememizdeki en güçlü ışıklardan biridir. 8 farklı mod sunan 24 yüksek yoğunluklu LED 360º aydınlatma kapsamı ile yanıp sönme. Bulduğumuz özellikleri arasında IP65 su geçirmez ve toz geçirmezlik sertifikası. Satışta bulmak mümkün olsa da, AliExpress’te yaklaşık 22 avroya satın alabilirsiniz.

AliExpress’te satın al: araba için acil durum ışığı

  • Araba için 3 acil durum ışığı: bu acil durum ışığı paketi 3 birimden oluşur, aracınızın görünürlüğünü daha da artırmak için çok pratik. Dış mekanlarda kullanılmak üzere dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ayrıca, sahip oldukları 9 farklı flaş modu ve birlikte çalışırlar 3 adet AAA pilsatın aldığınızda dahil değildir ve yaklaşık 50 saatlik bir kullanım süresi sunar.

AliExpress’te satın al: Araba için 3 adet acil durum ışığı

Daha fazla beklemeyin, hala bu acil durum ışıklarından birine sahip değilseniz, aracınızla seyahat ederken bir arıza veya kaza durumunu daha iyi bildirmek için satın alın. Bahsettiğimiz gibi, bu cihazı araçta taşımak zorunlu olacak yansıtıcı üçgenlerin değiştirilmesi.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Arabanız için satın alabileceğiniz en iyi acil durum ışıkları girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…