Apple’ın katlanır iPhone’unda ekran tedarikçisi olarak LG olurdu

Son aylarda söylentilerin şiddetle dolaştığı dikkatimizi çekiyor. manzana Tesla Motors ile doğrudan rekabet edecek bir elektrikli araba geliştirecekti.

Bu haftalarda gördük isimleri geçit töreni yapmak potansiyel ortaklar olarak sektördeki tanınmış şirketlerin. Aynı zamanda proje ile herhangi bir bağlantıyı reddettiler.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İronik olarak, Apple’ın en çok hakim olduğu akıllı telefon geliştirme dalında her şey aşağı yukarı tam tersi bir sıra izliyor. LG daha önce rezerve edilmiş olurdu proje için yeni bir tedarikçi olarak.

eski bir müttefik

meslektaşları tarafından bir rapora göre DigiTimes LG, katlanabilir iPhone’unun üretimi için Apple’a gerekli ekranları sağlamak için seçilmiş olurdu.

Bu terminal hakkında çok sayıda rapor var, çoğu çelişkili bile. Ancak büyük çoğunluk, Cupertino’nun arkadaşlarının, bunu 2023 yılı.

LG CES

Başka bir deyişle, Apple’ın terminali geldiğinde, esnek ekranlı telefon pazarı, Samsung ve Huawei gibi markaların her nesilde terminallerini rafine etmesiyle 3 yıldır aktif olacak.

Böylece Tim Cook ve şirket, yıkıcı bir iPhone teslim etmek zorunda kalacaktı. Bu, şimdi evet, o çizginin yörüngesinde bir öncesi ve sonrası anlamına gelir.

Hatta bazı söylentiler, cihazın klasik kapaklı telefonlar gibi dikey bir form faktöründen katlandığına işaret etti.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

LG ise bu tür teknolojileri uzun yıllardır test eden ve çeşitli alanlarda esnek ekranlı ürünler hazırlayan bir şirket.

Aynı zamanda mobil işi bırakabileceklerine dair haberler de var. Yani durum herkesin işine yarayacaktır. Bütün bunların doğru olup olmadığını görmek çok ilginç olacak.

Ancak, sözde gelişinden iki yıl sonra beklenti şimdiden yükseldi.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…