Apple, WWDC21 tarihlerini duyurdu, hepsi önümüzdeki 7 Haziran için hazır

Apple, WWDC21 tarihlerini duyurdu, hepsi önümüzdeki 7 Haziran için hazır

Apple, bir sonraki geliştirici konferansının düzenlendiğini duyurdu. WWDC21’in önümüzdeki X Haziran’da başlamak için ayrılmış bir tarihi var ve her zamanki gibi tüm hafta sürecek. Apple’ın yeni işletim sistemlerini tanıtacağı açılış konferansına ek olarak, etkinlikte cihazlarımıza hayat veren yazılımlar hakkında her şeyi öğrenmek için çok sayıda atölye çalışması yer alacak.

Çok, çok ilginç olmayı vaat eden bir WWDC

{«videoId»:»x7zso6w»,»autoplay»:true,»title»:»WWDC 2018 — Geliştirici Geçişi — Apple»}

Apple, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da WWDC’nin tamamen sanal bir formatta gerçekleştirileceğini duyurdu. Bu, olumlu yönden, şu anlama gelir: katılmak isteyen herkes kontenjan sınırlaması olmadan katılabilir son WWDC’lerin gerçekleştiği San José kongre merkezi tarafından dayatıldı.

Apple’ın İşletme ve Eğitim için Dünya Çapında Geliştirici İlişkileri ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Prescott, “En son teknolojilerimiz hakkında bilgi edinmek ve Apple mühendisleriyle bağlantı kurmak için geliştiricilerimizi her yıl WWDC’de bir araya getirmeyi seviyoruz” dedi. WWDC21’i şimdiye kadarki en büyük ve en iyimiz yapmak için çalışıyoruz ve Apple geliştiricilerine yaşama, çalışma ve oyun oynama şeklimizi değiştiren uygulamalar oluşturmalarına yardımcı olacak yeni araçlar sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu WWDC21’de iOS 15, iPadOS 14, tvOS 15, watchOS 8 ve macOS 12. Tüm sistemler Apple cihaz ekosistemine haber getirecek ve aslında sürprizler bekleniyor. Yazılım geliştirme Apple Park ofislerinde gerçekleştiğinden, sızıntılar nadirdir. Yine de, Apple TV işletim sisteminde büyük bir yenileme bekliyoruz.

Aynı zamanda resmi adını henüz bilmediğimiz macOS 12’nin gelişini de belirtmekte fayda var. Bu olacak Apple silikonlu ilk Mac’lerin sunumundan sonra Apple’ın piyasaya sürdüğü ikinci işletim sistemi. Bir örnek vermek gerekirse, iOS uygulamalarıyla etkileşim yolunda ilginç haberler getirebilen bir işletim sistemi.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Şu andan itibaren 18 Nisan’a kadar öğrenciler Swift Playground’larını Swift Student Challenge’a gönderebilirler. Kazananlar, özel WWDC21 kıyafetleri ve bir dizi rozet alacaklar.

Az önce bahsettiklerimizin ötesinde, gerçek şu ki Apple’ın bu WWDC21’de sunacağı haberlerin ne olacağını bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, en ilginç sürprizlere hazırlıklı olabileceğimizdir. Bu arada artık tarihleri ​​takvimde işaretleyebiliriz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, WWDC21 tarihlerini duyurdu, hepsi önümüzdeki 7 Haziran için hazıraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…