Apple Watch’u mu arıyorsunuz? Karşı konulmaz bir fiyata bir tane alın

Apple ürünlerine karşı bir zaafınız var ve yeni bir akıllı saat mi istiyorsunuz? Pekala, şimdi senin zamanın, çünkü almak için vazgeçmemen gereken bir seçenek var. Apple Watch satışta bu kesinlikle ihtiyacınız olana uyuyor. Bu promosyondan sessizce evden nasıl yararlanabileceğinizi gösteriyoruz.

Bahsettiğimiz model beyaz kaplamalı ve 44 milimetre, bu giyilebilir aksesuarın beşinci neslinin bir parçası olarak (bu nedenle oldukça modern). ekranlı Retina enerji açısından çok verimli olan, hassasiyeti çok yüksek olduğu için gördüğünüzün kalitesi mükemmeldir. Bu arada, bu modelin sunduğu bitiş paslanmaz çelikbu nedenle görünümü çekicidir ve arama yapmanızı veya cevaplamanızı sağlar.

beyaz elma izle akıllı saat

Bu modelin içinde, bu modeli çok eksiksiz yapan, piyasada bir referans haline getiren ve bu Apple Watch ile rekabet eden pek çok kişi bulunan çok sayıda iyi seçenek dahil edilmiştir. Bunlardan biri, sizin S5 işlemci güçlü ve verimlidir, bu da watchOS işletim sisteminin (uygulamaları sorunsuz bir şekilde yüklemenizi sağlar) kusursuz çalışmasını sağlar. Ayrıca, iç kısmında bir depolama alanı bulunmaktadır. 32GBböylece müzik dosyaları gibi büyük miktarda veri kaydedilebilir.

Mükemmel bir bağlantı

Gerçek şu ki, bu akıllı saatin hiçbir eksiği yok, çünkü örneğin Bluetooth Apple telefonlarla senkronize etmek için ve tabii ki şunları içerir: Wifi bu da bireysel kullanımın mümkün olandan daha fazla olmasını sağlar. Ancak, bir kenara bir çip entegre ettiği belirtilmelidir. NFC her zaman olumlu olan mobil ödeme yapabilmek ve sunulan model, erişim içeren modeldir. Mobil veri, yani dilerseniz ve kayıt olursanız, internete her yerden erişebilirsiniz. Şüphesiz mükemmel bir seçenek.

Bu Apple Watch’u hemen indirime alın

Mevcut promosyon kaçırılmamalıdır, çünkü sınırlı bir süre için indirim eBay’de var olan %33, bir Apple ürününde görülmesi zor bir rakam, bunu söylemek gerekir. Gerçek şu ki, bu eksiksiz akıllı saat için 261 Euro daha az ödemeniz gerekiyor, bu çok saygın bir rakam. Kullanmanız gereken satın alma bağlantısını hemen şimdi nereye bırakıyoruz nakliye için hiçbir şey ödemenize gerek yokbu da mevcut teklifin çekiciliğini artırır.

Apple Watch'un Yan Tarafı

ulaşan bir özerklik ile 18 saat, bu yüzden uygulamaların yüklenmesine izin veren bir model olduğu düşünüldüğünde basitçe yerine getirilir. Ayrıca indirimde olan bu Apple Watch’ın şu anda sahip olduğu bir model olduğunu bilmek önemlidir. su geçirmez beş atmosferden oluşan ve aralarında kalp atış hızının kendisinin veya fiziksel aktiviteyi verimli bir şekilde tanımak için bir pusulanın bulunmadığı çok sayıda entegre sensöre sahip.

Apple Watch mı arıyorsunuz? Karşı konulmaz bir fiyata bir tane alın, Topes de Gama’da ilk sırada görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…