Apple Watch’ımızın arayüzünün hareketi nasıl azaltılır

Apple Watch'ımızın arayüzünün hareketi nasıl azaltılır

Apple Watch ekranı, tüm cihazlarımızın en küçüğüdür. Genelde rahat rahat okuyabiliriz ve yine de Apple Watch’ımızda bizim için yararlı olabilecek yapılandırabileceğimiz küçük bir ayar var.

Apple büyük özen gösteriyor arayüzler derinlik, hiyerarşi var ve göze hoş geliyor, ancak bazen bu niteliklerden vazgeçilmesi gerekiyor: seçenek hakkında konuşuyoruz hareketi azaltmak.

{«videoId»:»x7zifpy»,»autoplay»:true,»title»:»Apple Watch Series 5: tüm ihtişamıyla yeni Apple Watch»}

Hareketi azaltmak, adından da anlaşılacağı gibi, arayüzü genel olarak sahip olmamızı sağlar. daha az hareket, daha az animasyondaha az yeniden boyutlandırmanın yanı sıra genellikle daha sessizdir ve bazı durumlarda kullanımı daha kolaydır.

Saatimizin arayüzünün hareketi nasıl azaltılır

Adımlar gerçekten çok basit. onları yapabiliriz hem doğrudan Apple Watch’ta hem de iPhone’dan hangi ile eşleştirdik. Saatte adımlar aşağıdaki gibidir:

  1. Uygulamayı açıyoruz Ayarlar Apple Watch’ımızda.
  2. dokunuyoruz Ulaşılabilirlik.
  3. dokunuyoruz hareketi azaltmak.
  4. aktive ediyoruz hareketi azaltmak.

Aynı şeyi iPhone’umuz aracılığıyla da yapabiliriz:

  1. Uygulamayı açıyoruz Kol saati iPhone’umuzda.
  2. dokunuyoruz Ulaşılabilirlik.
  3. içeri girdik hareketi azaltmak.
  4. aktive ediyoruz hareketi azaltmak.

Apple Watch'ımızda sesli kitaplar nasıl çalınır

Ve bu kadar basit, herhangi bir zamanda saatimizin arayüzünün hareketini azaltmamız gerekirse, bunu nasıl yapacağımızı bileceğiz. Birden fazla bağlamda gerçekten yararlı olabilecek bir kaynak.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple Watch’ımızın arayüzünün hareketi nasıl azaltılıraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…