Apple, uyku ve EKG işlevinden biri olan Apple Watch ve spor izleme için üç yeni duyuru yayınladı

Apple, uyku ve EKG işlevinden biri olan Apple Watch ve spor izleme için üç yeni duyuru yayınladı

Apple, Apple Watch tarafından sunulan sağlıkla ilgili farklı özelliklerden bahseden bir dizi üç yeni video yayınladı. Her üç video da şunlara odaklanıyor: spor izleme, uyku izleme ve EKG çekme yeteneği nerede ve ne zaman istersek.

Sağlığın geleceği bileğinizde

{«videoId»:»x7zhhmh»,»autoplay»:true,»title»:»Sağlığın geleceği bileğinizde Antrenman»}

Bu sloganla Apple, Apple Watch’un bize sunabileceği birçok işlevi bize bildirmek istiyor. birçok fonksiyon var hem yazılımdan hem de Apple’ın yıldan yıla ve nesilden nesile eklediği donanım bileşenleriyle geliştirildi. saate Apple Watch Series 6’ya özgü kan oksijen ölçümünden Apple Watch Series 3’e kadar uzanan düşme algılamaya kadar.

Bu bölümün başlığını görebileceğimiz ilk duyuruda Apple, Apple Watch’un suda yapabildiği mesafe takibinden bahsediyor. Oldukça etkileyici etkileri olan bir reklam sürpriz bir şekilde, bir yüzme havuzundan açık denize gidiyoruz, burada Apple Watch da antrenman seanslarımızı saymamıza yardımcı olabilir.

{«videoId»:»x7zhhmg»,»autoplay»:true,»title»:»Sağlığın geleceği bileğinizde Uyku»}

Yukarıdaki duyuruda, Apple bize uyku izleme özelliğini gösteriyor. bir özellik uykunun süresini ve kalitesini kaydederayrıca kalp atış hızı ve Apple Watch Series 6 durumunda kandaki oksijen seviyesi bile.

Son olarak, aşağıda gördüğümüz üçüncü reklam, elektrokardiyogramlara odaklanıyor. Kısa filmin vurguladığı gibi, bir işlev, her yerde, her zaman kullanabiliriz, özel makinelere ihtiyaç duymadan. Parmağımızı dijital kurma koluna koyuyoruz ve sonuçları görmek için 30 saniye bekliyoruz, bu kadar kolay.

{«videoId»:»x7zhhmf»,»autoplay»:true,»title»:»Sağlığın geleceği bileğinizde EKG»}

Kaliforniyalı şirket, Apple Watch yazılımının ve donanımının her yeni sürümüyle saatin bize sunduğu sağlık odaklı özellikleri iyileştirdi. Tasarım ve lüksün bir ürünü olarak Apple Watch’un ilk odak noktasından dikkat çekici ve hızlı bir değişim. Kaybolmamış, ancak bu cihazdaki ana şey olmaktan uzak olan bir bileşen.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, uyku ve EKG işlevinden biri olan Apple Watch ve spor izleme için üç yeni duyuru yayınladıaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…