Apple TV+’daki ‘Mythic Quest’ 2. Sezon Fragmanı Video Oyunlarının Nasıl Oluştuğunu Anlatmaya Devam Ediyor

Destansı ‘For All Humanity’ (ikinci sezonunu henüz yayınlamış olan) ve çok ödüllü ‘The Morning Show’un ötesinde, Apple TV + kataloğunda çok sık görülmeyen ve kurtarılmaya değer birkaç mücevher var. İkinci sezonu şimdiden bir fragmanı olan ‘Mythic Quest’ bunlardan biri: Ubisoft’un ortak yapımcılığını yaptığı ve bir video oyun tasarım stüdyosunun kaotik ortamında geçen bir dizi.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/58/85/84/60338deb3bef0767f4/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/59/6b/42/60338de64bd22fe02b/original/mythic-quest-2-trailer.jpeg»}

MMORPG döneminden bu tür ‘The Office’in geçtiği şirket, başarılı bir oyun olan ‘Mythic Quest’i yarattı ve bu yeni bölüm dizisinde, yeni bir genişleme başlatma ikilemiyle karşı karşıya kalıyorlar. Bu, ilki olan ‘Banquete de cuervos’ başarısını tekrarlar. Bu tanıtımdan şirketin talihsiz operasyondaki yaratıcı ikilisini şimdiden görebiliyoruz: yaratıcı yönetmen Ian (Rob McElhenney, aynı zamanda dizinin yazarlarından biri) ve yakın zamanda terfi eden yardımcı yönetmen Poppy (Charlotte Nicdao).

Bir video oyunu yapmak hiç bu kadar karmaşık olmamıştı

Aksi takdirde, ‘Mythic Quest’ perde arkasında hayat aynı gibi görünüyor: Test edenler arasındaki ilişkinin devam edeceğini ve bunun devam edeceğini biliyoruz. şirketin yaratıcı ve ekonomik kısmı arasındaki denge test edilmeye devam edecek. Tüm bunlar olurken stüdyo, ilk sezonda sunucunun Nazi işgallerinden muazzam kuralcı güce sahip sakalsız youtuberlara kadar uzanan sürekli engellerle karşı karşıya.

'Efsanevi Görev': Video oyun endüstrisinin bu doğru hicivinin 11 göz kırpması, referansları ve parodileri

‘Mythic Quest’ tamamen çağdaş bir ortamda bir sitcom olarak planlandı, ancak ilk sezonunda bize birkaç hoş sürpriz verdi: ilk, 5. bölüm, bağımsız olarak izlenebilen ‘Sessiz ve Karanlık Ölüm’ün yapımı hakkında geri kalanlara ve sektöre büyülenmiş bir bakış atıyor. İkincisi, sezonlar arasındaki karantina sırasında video konferansla çekilen harika bölüm. Umarım bu sefer ‘Mythic Quest’ bizleri yine aynı şekilde şaşırtmıştır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple TV+’daki ‘Mythic Quest’ 2. Sezon Fragmanı Video Oyunlarının Nasıl Oluştuğunu Anlatmaya Devam Ediyor aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…