Apple TV+ için ‘Vakıf’ın çekildiği kasabalar arasında Fuerteventura ve Tenerife

temel‘, şirketin aylardır çekimlerini yaptığı ve resmi olarak elimizde sadece bir fragmanı ve 2022’den önce galası olan Apple TV+ kataloğu için belki de en önemli dizi. Bildirimler Dergisi: bu çekimlerin bir kısmı Kanarya Adaları’nda gerçekleşiyor.

Yukarıdaki resimde görebilirsiniz Tenerife Oditoryumu geçen hafta Pazartesi günü ortaya çıkan çekim tesisleriyle çevrili. Mimar Santiago Calatrava tarafından oluşturulan fütürist tasarımı göz önüne alındığında, dizideki belirli sahneler için faydalı olacaktır.

Elmanın adadan adaya en önemli çekimlerinden biri

{«videoId»:»x80aazp»,»autoplay»:true,»title»:»Vakıf — Apple TV+ Resmi Teaser Fragmanı»}

‘Vakıf’ filminin çekimleri Fuerteventura adasından da geçmiştir., Malta ve İrlanda’da olmanın yanı sıra. Pandemi, pandemi nedeniyle duraklamalara ve gecikmelere neden oldu, ancak aktivite düzeldi ve prömiyer bu yıl için hala belirlendi.

Apple TV+'da Bu Hafta: 3. Sezon, Bayraklar ve Şimdiye Kadarki En Büyük Bira Görevi 'Denemek'

Yazar Isaac Asimov’un en önemli eserlerinden (en olmasa da) birinin uyarlaması olduğunu ve ilk sezonunun on bölümden oluşacağını hatırlayalım. Kaynağa göre, kamuoyunda yeterli kabul varsa sekiz mevsime kadar görebilirizbu da seksen bölüm anlamına gelir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple TV+ için ‘Vakıf’ın çekildiği kasabalar arasında Fuerteventura ve Tenerife aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…