Apple TV +, Google TV ile Chromecast’e bir uygulama şeklinde geliyor

Android TV’li bir televizyona sahip olan çoğumuz, Apple’ın video akış platformu Apple TV+’a erişmek için uygulamanın gelmesini beklerken, Google TV’li en yeni Chromecast ona zaten erişimin var, Google TV’ye sahip diğer cihazların yanı sıra. 2020’nin sonundan beri zaten beklenen bir hareket.

Google Play Store’a girerseniz, platformdaki tüm yapım kataloğuna erişmek için Apple TV uygulamasını bulabilirsiniz. Google TV’li Chromecast, diğer sistemlere katılıyor örneğin Apple TV veya Samsung’dan Tizen’e sahip televizyonlar veya LG’den webOS gibi Android TV hala zamanında güncellemelerle bekliyor.

En son gelen Google TV’de zaten Apple TV + var

elma televizyonu

Google TV için Apple TV+ tüm dünyada kullanılabilir ve platformun akışlı içerik kataloğu ile birlikte, iTunes Store kataloğundan film kiralamanıza ve satın almanıza da olanak tanır.

Google TV'li Chromecast, analiz: Bir klasiği yeniden icat etmek, bir kumanda eklemek kadar basitti

Google TV’nin artık bilinen tüm özelliklere erişim sağlayan bir uygulaması var. görebiliriz HDR desteği ve 60 fps’de 4K çözünürlükte içerik.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/26/01/72/602f6ddb3bef070d9b/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/26/87/72/602f6df43bef070201/original/13-tricks-chromecast-with-google-tv-2021-to-get-all-the-party-bq.jpeg» }

Bu arada, Google’dan Apple TV + uygulamasını Android TV’li cihazlara getirmek için çalıştıklarını garanti ediyorlartelevizyonlar ve set üstü kutular arasında çok yaygın bir platform ve aylarca bekledikten sonra kullanıma açılmasının uzun sürmeyeceğini umuyoruz.

“Google TV’li Chromecast’e ek olarak, Apple TV uygulaması da Sony ve TCL’den Google TV’de mevcut olacak. Önümüzdeki aylarda daha fazla Android TV cihazı sunmayı planlıyoruz.”

Google TV’li bir Chromecast’iniz varsa, uygulamalar arasında Apple TV+’da arama yapabilirsiniz ve Google televizyonları için yeni işletim sisteminin sahip olduğu sekmelerle yeni arayüze entegre edilecek.

üzerinden | Google

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple TV +, Google TV ile Chromecast’e bir uygulama şeklinde geliyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…