Apple, sızıntıları önlemek için tedarikçilerinin güvenliğini güçlü bir şekilde güçlendiriyor

The Information tarafından elde edilen bir belge, hepimizin düşündüklerini doğruluyor: Apple, Jon Prosser, Mark Gurman veya Ming-Chi Kuo gibi kişilerin bunu yapmasını engellemek için büyük çaba sarf ediyor. şirketin gelecek planlarını ortaya çıkarmak tedarikçilerden gizli veriler elde etmek.

MacRumors’a yansıyan bu çabalar, Apple çalışanlarından biyometrik verilerin toplanmasını yasaklamaktan, sabıka kaydı olan fabrika işçilerini güçlü bir şekilde sınırlandırın. Örneğin, henüz piyasaya sürülmemiş ürünlerin üretildiği tesislere erişemeyecekler.

Sızıntı yapanları en çok acıtan yerden vurmak: kaynaklarından

{«videoId»:»x7zt0r7″,»autoplay»:true,»title»:»ASLA %100_ APPLE veya TESLA neden pillerimizin %20 ile %80 arasında tutulmasını öneriyor_»}

Ayrıca bu yılın başından beri ürünlerin sevkiyatı için geçen süre kontrol edilir veya bir ürünün hedefine ulaşması için parçalar. Normalden daha uzun sürdüyse, gönderimin tüm aşamaları olası sızıntılar için gözden geçirilecektir. Hassas bileşenlerden veya ürünlerden sorumlu olan çalışanların tüm hareketleri dikkatle kayıt altına alınacaktır.

Fabrikalara dışarıdan gelen ziyaretçiler bile bu değişikliklerin sonuçlarından zarar göreceklerdir: Fabrikalara ayak basamayacaklardır. hükümetten açık bir yetkilendirme. Parça taşıyan araçlar her açıdan filme alınacak ve prototiplerin ve kusurlu parçaların imha kayıtları 180 gün süreyle saklanmalıdır.

Apple silikonlu iki yeni iMac, piyasaya sürülmeye yakın olabilecek macOS Big Sur 11.3 beta sürümünde görünüyor

Apple’ın bu takviyelerle istediği şey bileşenleri çalanları avlamak dün gördüğümüz gibi, bir iPhone’un ön camı gibi. Bunlar en sonunda fotoğraflanır veya bir renderda işlenir, Jon Prosser kaynaklarını korumak için sık sık bunu yapar (en son iMac’te gördük).

Apple sızıntı ve dedikodu çığını durdurabilecek mi? Gurman, Prosser ve şirketin neyi yaymayı başardığına bağlı olarak haftalar geçtikçe göreceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, sızıntıları önlemek için tedarikçilerinin güvenliğini güçlü bir şekilde güçlendiriyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…