Apple Pencil’ı Mac’imizin TouchBar’ında saklayın, bu maketin arkasındaki çılgın fikir bu

Apple Pencil'ı Mac'imizin TouchBar'ında saklayın, bu maketin arkasındaki çılgın fikir bu

Her şey, Apple’dan resmi bir onay gelmemesine rağmen, TouchBar’ın bir sonraki 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’dan kaybolacağını gösteriyor gibi görünüyor. Ve o boşlukla ne yapacağız? Sarangh Shetch, Hanko Design’dan oldukça çığır açan bir öneride bulunuyor: Apple Pencil’ı oraya götür.

Az seyahat eden ama ilginç bir teklif

{«videoId»:»x7zhrqy»,»autoplay»:true,»title»:»iPad’imizde Karalama işlevi nasıl kullanılır»}

Devam edin, Apple’ın Apple Pencil’ın gelecekteki MacBook Pro’larda saklanmasına izin verme kararını vermesi pek olası görünmüyor. Bunun ana nedeni boşluktur. Öyle görünmüyor, ancak dizüstü bilgisayarın içindeki alan çok değerli ve ekran kapalıyken bile Apple Pencil’ı alacak kadar büyük bir girinti çok önemli.

Bununla birlikte, gerçek şu ki, gelecekteki bir dokunmatik Mac veya en azından Apple Pencil’ı destekleyen bir ekrana sahip bir Mac, Apple Pencil’ı pekala barındırabilir. Kesinlikle tamamen farklı tasarlanmış bir Mac olmalı, ancak Bu dışlayabileceğimiz bir olasılık değil örneğin 10 yıl içinde.

MacBook Elma Kalemi 1

Öte yandan, Apple Pencil için bize destek sunan Trackpad olmasını önerirsek, en azından bu kalemi Mac ile şarj etme imkanı Zaten daha az uzak görünüyor. Varsayımsal Mac’lerde izleme dörtgeni / ekranlı patentleri görürsek, daha az dışlayamayacağımız bir şey.

EKG çekmek için iki "Apple Watch", Apple

Evet katılıyorum Apple Pencil’ı trackpad konumunda düşünmek için çok fazla hayal gücü kullanmanız gerekiyor, daha ileri gitmeden fonksiyon tuşları eksik. Ancak, bu tür kavramları görmek her zaman eğlencelidir. Elbette Cupertino’da daha abartılı fikirleri vardı ve sonunda onları birer cihaza dönüştürdüler. Başlangıç ​​olarak, tuş takımı olmayan bir telefon yapmak kimin fikriydi? Deli…

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple Pencil’ı Mac’imizin TouchBar’ında saklayın, bu maketin arkasındaki çılgın fikir buaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…