Apple Pay, Citibanamex ve daha fazla bankanın elinden Meksika’ya geldi

Son olarak, Meksika’daki Apple kullanıcıları en seçkin hizmetlerinden birinin keyfini çıkarabilir. Apple Pay bugün Meksika’da yayına girdi, 23 Şubat. Bu, en azından kartlarını bu mobil ödeme platformuyla ödeme yapmak için kullanan Citibanamex bankası tarafından onaylandı.

Apple Pay bugünden itibaren Meksika’ya geliyor

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bir kullanıcıya yanıt olarak Citibanamex’ten Apple Pay’in etkinleştirilmesini isteyin, bankanın kendisi hizmetin bugün geldiğini onaylar. Son birkaç saat içinde, aşağıdaki gibi, daha fazla Twitter kullanıcısı finans kurumu ile etkileşimlerini paylaşarak birbirini takip etti. cıvıldamak:

https://platform.twitter.com/widgets.js

Varlığın kendi yanıtında belirttiğine göre, Apple kullanıcıları kendi MasterCard imzalı kredi ve banka kartları.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple Pay, Citibanamex ve daha fazla bankanın elinden Meksika’ya geldi aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…