Apple One Premium İspanya’ya geliyor: Apple Fitness + ve iCloud’da 2 TB ayda 28,95 Euro’ya

Apple Bir PremiumApple hizmetleri için en eksiksiz abonelik planı olan , İspanya’da kullanıma sunulmaya başlandı. Apple One, 30 Ekim 2020’de bireysel ve aile planlarıyla sırasıyla 14,95 ve 19,95 Euro’dan ülkemize indi.

Apple One Premium ile hizmetin en iddialı aboneliği, Apple Fitness+ ve artırılmış iCloud saklama alanı dahil. Bu planın fiyatı aylık 28,95 Euro’dur ve bunu beş kişiye kadar paylaşabiliriz.

Apple One Premium’un sunduğu şey bu

Resim 0028

Elma Bir aynı paket içinde farklı Apple hizmetlerini içeren tek abonelik. Bugüne kadar, şimdi İspanya’ya varan aile ve bireysel planların tadını çıkarabiliyorduk. yeni prim planı.

Abonelik çağı yükselişte: her oynadığımızda, dinlediğimizde, izlediğimizde ve akış içeriği için daha fazla ödeme yaptığımızda

Yeni Apple One Premium, 2 TB iCloud ve beklenen Apple Fitness +

Bu Premium pakette Apple TV+, Apple Arcade, iCloud saklama alanı (bu planda 2 TB dahildir) ve bu durumda, Apple Fitness+ dahilbu planla İspanya’ya inen yeni servis.

{«videoId»:»x84ovxo»,»autoplay»:true,»title»:»iPHONE 13 İNCELEME: Bir yıl önce gelmesi gereken iPhone 12»}

Apple Fitness + ile farklı eğitim programları, rehberli meditasyonlar, Apple Watch desteği ve daha fazlası geliyor. hepsi İspanyolca altyazılı, kayıtlar ingilizce olduğu için.

iCloud alanı 2 TB’dir, bireysel plan için 50 GB ve aile planı için 200 GB ile karşılaştırıldığında. Apple One Premium planı, yavaş yavaş Apple cihazlarına sunulmaya başladığından, birkaç saat boyunca iPhone, Mac veya iPad’inizde görünmeyebilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple One Premium İspanya’ya geliyor: Apple Fitness + ve iCloud’da 2 TB ayda 28,95 Euro’ya aslen yayınlandı Xataka Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…