Apple Music: Bir şarkının otomatik olarak çalınmaması için adım adım

Apple Music, Apple cihazları olan ve Spotify hesabına erişimi olmayan kullanıcılar için ideal bir müzik aracıdır.

Pratik özellikleri, kullanıcıya platform içinde onu müzik akışı için çekici bir alternatif uygulama haline getiren çeşitli eylemler sağlar.

Kullanıcının yönetebileceği bu seçeneklerden biri, yalnızca bir şarkının çalınmasını etkinleştirmektir. Yani, otomatik oynatma müziğini engelle.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Uygulama Yardımcı Programı

Belirli durumlarda, Apple Music oynatıcı, müzik zevklerinize bağlı bile olmadan şarkıları otomatik olarak çalmaya başlar ve bu da kullanıcıyı biraz rahatsız eder. Bu nedenle aşağıda açıklayacağımız bu fonksiyon önemlidir.

Adım adım

Garip anlardan kaçınmak için önemlidir:

  • Bir şarkıyı dinlerken ekranın alt kısmındaki Now Playing kartına dokunmalısınız.
  • Ardından sağ alttaki (üç nokta ve üç satır) ‘Sonraki Çalma’ simgesine dokunmanız gerekir ve mevcut şarkı sona erdikten sonra Apple Music’in ne çalmayı planladığını göreceksiniz.
  • O anda listenin sonuna kaydırmalısınız, bir sonsuzluk simgesi görünmelidir.
  • Burada, oynatma listesinin sağ üst köşesindeki karıştır ve tekrarla simgelerinin yanında bulunan sonsuzluk simgesini seçerek özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

  • Bu simgeye dokunduğunuzda, etrafındaki kutu kaybolacak (çalma listesinin altındaki otomatik oynat mesajı gibi) ve artık şarkılarınızın bir kısmını imzalamadığınız şarkıları servisin otomatik olarak çalması konusunda endişelenmenize gerek yok. zevkler

Otomatik oynatmayı tekrar açmak için sonsuzluk simgesine tekrar dokunmanız yeterlidir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…