Apple Mart’ta bir sunum etkinliği yapacaktı ama tarih farklı olacaktı

Şubat ayının sonuna kadar çok az gün kaldı ve bu da hayranları için tek bir anlama geliyor. Manzana: şirketin bir sonraki sunum etkinliğinin son tarihini açıklamasından birkaç gün önce olurduk.

Genellikle yılın bu noktasında olduğu gibi, bu açılış konuşmasını yapmak için geçici gün, bir iPad Pro gösterecekleri ve uzun zamandır beklenen Apple Hava Etiketleri.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Her şeyin bu önümüzdeki Salı olması gerekiyordu. 16 Mart 2021. Ama şimdi her şeyi çökerten yeni bir rapor ortaya çıkıyor.

Evet, Mart ayında, ancak başka bir tarihte

Söylentilerin gündemindeki tüm bu değişiklik, ünlülerin nezaketi. sızdıran Mark GurmannBloomberg için düzenli olarak işbirliği yapan ve bu nedenle pratikte bir gerçek değilse hiçbir şey ifşa etmeyen.

Konu, sosyal ağlarını belirtmek yani 16 Mart olayı olmayacak. Başlangıçta göreceli belirsizliğe neden olan şey. Fakat sonra temizlenmiş açılış konuşmasının o tarihte gerçekleşmeyeceğini:

Yani bir sunum olacaktı ama hepimizin tahmin ettiği gibi 16 Mart 2021’de olmayacaktı.

Apple’ın entegre ederek iPad Pro ailesi için önemli bir değişiklik göstereceği konuşuluyor. bir mini led ekran.

Ama öyle görünüyor ki, Cupertino’lu çocukların her şeyi gösterecekleri son tarihi açıklamaları için önce beklememiz gerekecek.

Şimdilik, diğer tüm az çok güvenilir ve sağlam sızıntılar, Mart ayında bir şeylerin gösterilmesi olasılığına uyuyor. Sabırlı olmak gerekli olacaktır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…