iPad 2021

Apple, iPhone 13 ve iPad Pro bileşenlerine öncelik veriyor

Yeni bir iPad arıyorsanız, bunu fark etmiş olabilirsiniz. bu Kings için bir iPad veya iPad Air bulmak imkansız. Apple ürün mağazalarının büyük çoğunluğunda stok yok. Ve Apple Store’da teslimat Ocak veya Şubat ayının sonunda yapılır. Böyle bir stok kırılmasının nedeni nedir?

Kings sonrasına kadar erişilemeyen iPad stokunun kıtlığı

Yaşadığımız küresel çip sıkıntısı 2022’ye kadar sürecek. tüm üreticiler yüzApple dahil. Cupertino’da böyle bir karar verdiler: iPhone 13’ü diğer cihazlara göre önceliklendirin.

Apple, iPhone 13’te iPad’in parçalarını bu şekilde kullanıyor. stok ve bulunabilirlik üzerinde bariz bir etki elma tableti. Bu, sırasıyla Ocak ayının sonundan ve Şubat ayının sonundan itibaren mevcut olan tüm iPad Air ve iPad modellerini etkiler. Başka bir hikaye, kullanılabilirliğin daha iyi olduğu ancak Kings’ten önce elde edilmesinin zor olduğu iPad Pro.

iPad 2021

Birkaç mağazada araştırma yaptıktan sonra, sadece stok bulduk iPad 2021’in K-Tuin’de 379 Euro’ya. Teslimat 24-48 saatte, Kings’e ulaşması için fazlasıyla yeterli olsa da ne kadar süreceğini bilmiyoruz.

iPad (2021), inceleme: herkes için iPad, daha da çekici

Göreceğiz Apple 2022’de nasıl gidiyor? Üretim ve stok ile ilgili. Ancak her şey, etkilenmeye devam edeceğini ve bileşenlerin kullanılabilirliği ile sınırlı olacağını gösteriyor. Şimdilik, iPhone öncelik olmaya devam edecek.

iPad 10.2" (9. nesil) 64 GB Wi-Fi Uzay Grisi

iPad 10.2″ (9. nesil) 64 GB Wi-Fi Uzay Grisi

Leave a Reply