Apple, iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 ve tvOS 14.5’in beta 7’sini yayınladı

Üçüncü taraf aksesuarların Find hizmetiyle entegrasyonunun resmi olarak gelmesiyle birlikte, Apple ayrıca tüm geliştirici topluluğuna yedinci beta sürümünü de sundu. iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 ve tvOS 14.5. Cihazınızda önceden yüklü bir beta varsa, bu yeni sürüme başka bir kararlı sürüm gibi güncelleme yapabilirsiniz. Bu arada, HomePods yazılımının beta 7’si de piyasaya sürüldü.

Bu sürümlerin AirTags, yeni iPad Profesyonelleri ve hatta yeni bir Apple TV gibi yeni ürünlerin başlangıcı olduğundan şüpheleniliyor. Kesin değil, ancak bahisler bir etkinlik veya basın bültenleriyle doğrudan bir lansman etrafında dönüyor aynı nisan ayı.

Bu sistemlere eşlik edecek yenilikler daha da yakınlaşıyor

{«videoId»:»x801185″,»autoplay»:true,»title»:»iPadOS yapabileceğiniz 7 ŞEY ve hala yapamayacağınız 3 şey»}

Bu zaman macOS Big Sur 11.3’ün yeni betası yokbu sistemin piyasaya sürülmeye hazır olduğunu ve muhtemelen diğer sistemlerin son betalarında olduğumuzu gösterir (belki de sürümleri görmemiz gerekir). Sürüm adayı). Apple Park mühendislerinin zaten pürüzlü kenarları parlatmaya odaklanması gereken bir seviyede olsak da, geliştiriciler bu betaların kodunda yeni ayrıntılar ve sürprizler de keşfedebilir.

A14X işlemci, iOS 14.5 beta kodunda görünür ve bize gelecekteki iPad Pro ve gücü hakkında daha fazla bilgi verir.

Her zaman olduğu gibi, bu beta sürümlerinin genel kullanıcıya değil geliştiricilere yönelik olduğunu hatırlatırız. Eğer bu sensin, yapmalısın Apple’ın son sürümleri yayınlamasını bekleyin ve verilerinizin bütünlüğünü riske atmamak için bu sistemlerin kararlılığı. Bunun olması için fazla bir şey kalmamalı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 ve tvOS 14.5’in beta 7’sini yayınladı aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…