Apple için Bitcoin olmadan AirPods Max, ekspres satın alma deneyiminin test edilmesi… Infinite Loop podcast haftası

Sonsuz Döngü günlük podcast itibaren elma küresi, Apple ve Cupertino şirketinin prizmasından görülen rekabeti hakkında konuştuğumuz Pazartesiden Cumaya sabah 7:00’de (İspanyol yarımadası saati) yayınlandı. Javier Lacort tarafından sunulan ve Santi Araújo tarafından düzenlenen yaklaşık on dakikalık bir podcast.

Bunlar bu haftanın beş bölümüydü, tamamını bu sayfadan dinleyebilirsiniz.

#329: Apple için Bitcoin Yok

Bir analist tarafından, Apple’ın ya Tesla gibi bir yatırım yoluyla ya da ödemeleri kabul ederek ya da cüzdan ve borsa gibi hizmetler sağlayarak kripto para birimi işine girme olasılığı hakkında yorumlar.

#330: Olası bir iPad Stüdyosu

Bir dinleyiciden gelen bir sorunun ardından, Apple’ın Surface Studio tarzı bir bilgisayar başlatma olasılığı hakkında bazı yorumlar. Belki de bir iPad’in tabanından başlamanın bir Mac’ten daha mantıklı olacağı bir şey.

331: Hava Etiketleri 404

AirTag’lerin gelişi neredeyse iki yıldır “çok yakın”. Ancak, öyle görünüyor ki bu sefer evet, Mart ayı için en iyisi bu. Varsayımsal işleyişi hakkında bazı yorumlar ve üçüncü taraflarla rekabet edebilme yeteneği ve fiyatlarının sahip olacağı sınırlamalar hakkında bazı sorular.

#332: Alışveriş Ekspresi

Planlı bir satın alma, başka bir doğaçlama yapmak ve tesadüfen pandemi tarafından benimsenen yeni mağaza tasarımını, Ekspres kasa tasarımını denemek için Apple Store’u ziyaret etmek.

#333: AirPods Max’i Test Etme

Ses, pil, ekosistem için işlevler, ergonomi, tasarım ve kaplamalar, kasa… Başında AirPods Max ile bu ilk günlere bir bakış.

Sonsuz Döngüye Abone Ol

Infinite Loop’u herhangi bir podcast yöneticisinden dinleyebilirsiniz:

Veya tercih ettiğiniz istemcide doğrudan “Sonsuz Döngü” için arama yaparak. Her yeni bölüm aşağıdaki zamanlarda günlük olarak yayınlanır:

  • İspanya (yarımada saati): sabah 7.00.
  • İspanya (Kanarya saati): 06:00.
  • Meksika: 0,00
  • Arjantin: 03:00.
  • Kolombiya: gece 1:00.
  • Şili: 03:00.
  • Amerika Birleşik Devletleri (doğu kıyısı): gece 1:00.
  • Amerika Birleşik Devletleri (batı kıyısı): Öğleden sonra 10:00.

Önümüzdeki Pazartesi sizden haber alacağız. Bize katıldığınız için teşekkürler.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple için Bitcoin olmadan AirPods Max, ekspres satın alma deneyiminin test edilmesi… Infinite Loop podcast haftası aslen yayınlandı elma küresi Javier Lacort tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…