Apple HomeKit ile bağlantılı ve uyumlu: bu Wemo Mini Akıllı Fiş

Apple’ın akıllı ev kontrolü platformu HomeKit, çeşitlilik, karşılık gelen ekosistemleriyle Google ve Amazon biçimindeki rakiplerinin sahip olduğu kadar kapsamlı olmasa da, bileşenler kazanmaya devam ediyor. bu sefer bir yeni uyumlu cihaz fişe takılı.

Farklı ülkelerde Apple web sitesinde zaten bulunabilen bir model. Wemo akıllı fiş hakkında Mini SmartPlugAlexa ve Google Assistant ile çalışan diğer Belkin modellerine ve diğer markalara alternatif olarak gelen bir model.

Köprülere gerek yok

Wemo Kopya

Wemo, Belkin’in bir yan kuruluşudur ve şimdi yeni akıllı fişini piyasaya sürüyor İspanya dahil olmak üzere farklı Avrupa ülkelerinden müşteriler için. Tasarım açısından piyasada bulabileceğimiz diğer fişlerden çok farklı olmayan bir model.

Evinizi "akıllı" bir şekilde aydınlatın: 11 Apple HomeKit uyumlu ampuller, lambalar ve LED şeritler

Her birinin ağına bağlanan beyaz plastikten yapılmış yuvarlak bir gövdeye sahiptir. köprülere veya bağlantılara gerek yok yalnızca Wi-Fi bağlantısına güvenerek. Wemo Mini, 5,3 x 5,5 x 3,8 santimetre ölçülerinde ve 53 gram ağırlığındadır.

Yeni Wemo Mini Akıllı Fiş Ev uygulamasına entegre olur Apple cihazlarında evde mi yoksa evden uzakta mı olduğumuzu kontrol etmek için ve eşleştirme işlemi HomeKit ekosisteminde alıştığımızla aynıdır.

Wemo Mini, İspanya’daki (ve diğer ülkelerdeki) Apple Store’da şu anda şu anda görünüyor: 24,95 euro fiyatancak makaleyi yazarken mevcut değil gibi görünüyor.

üzerinden | HomekithaberlerGörüntüler | AppleDaha fazla bilgi | wemo

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple HomeKit ile bağlantılı ve uyumlu: bu Wemo Mini Akıllı Fiş aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…