Apple haritaları, iOS’un gelecekteki sürümlerinde kazaları, trafik sıkışıklığını ve hatta hız kameralarını bildirecek

Birkaç gündür betada olan ve şimdiden bazı sürprizlere konu olan iOS’un bir sonraki sürümü olan 14.5’te Apple haritaları habersiz kalmayacaktı. TechCrunch’tan bunu tespit edebildiler Apple Haritalar, kazaları, trafik sıkışıklığını ve hız kameralarını bildirmek için yeni bölümler içerecek.

https://platform.twitter.com/widgets.js

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu, Apple’ın haritalarının, o andaki trafiğe bağlı olarak en uygun rotaları çizmek için kullanıcıların trafik verilerini kullanan iyi bilinen hizmet olan Waze’e biraz daha benzemesini sağlayacak. Apple Haritalar söz konusu olduğunda, sürücüler veya yardımcı sürücüler, CarPlay veya Siri arabirimi aracılığıyla yoldayken sorunları bildirin.

Sizinkini riske atmadan istediğiniz bilgiyi

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5b/39/93/601d59213bef0784d5/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/7e/43/92/600689163bef079324/original/13-tricks-to-get-the-maximum-out-of-google-maps-bq.jpeg»}

Bunun rekabete göre ana avantajı, bir kez daha, Mahremiyet. Apple, trafikle ilgili söylediğimiz verileri toplar, ancak kimin bıraktığı veya o sırada yaklaşık konumunuz hakkında hiçbir şey izlemez. Waze’i gizlilik nedeniyle kullanmayanlar bunu daha güvenli bir alternatif olarak görebilirler.

iOS 14.5, varsayılan oynatıcılar olarak Spotify veya diğer müzik aboneliklerini seçmenize olanak tanır

Kararlı sürüm geldiğinde kaybolacak olsalar da, iOS 14.5 beta devam ederken bu işlevleri test edebileceğiz. Apple’a benziyor haberi sonraya saklamak istiyor ve ilk deneme olarak mevcut betalara yerleştirdi.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple haritaları, iOS’un gelecekteki sürümlerinde kazaları, trafik sıkışıklığını ve hatta hız kameralarını bildirecek aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…