Apple, Geliştiriciler için macOS Big Sur 11.3 Beta 7’yi Yayınladı

Diğer işletim sistemleri için aynı betaların piyasaya sürülmesinden bir gün sonra Apple, geliştirici topluluğuna şu sürümü yayınladı: macOS 11.3’ün yedinci betası. Daha önce bir beta yüklediyseniz, Sistem Tercihleri ​​aracılığıyla kararlı bir sürümle çalışıyormuş gibi güncelleme yapabilirsiniz.

macOS Big Sur’un bu sürümü bazı ilginç haberler getirecekM1 çipi ile Mac’lerimize kurduğumuz iPadOS uygulamalarında kullanabilmek için oyun kontrolörlerini taklit etme imkanı gibi. Ayrıca takvimde yaklaşan etkinlikler olması durumunda optimize edilmiş pil şarjını otomatik olarak devre dışı bırakabiliriz.

WWDC21’den önce macOS Big Sur’a yapılan son büyük güncelleme

{«videoId»:»x80gdc9″,»autoplay»:true,»title»:»macOS Big Sur – Resmi Fragman: Yeni işletim sisteminin tasarımına bir bakış»}

Halihazırda yedinci beta sürümünde olan ve başlatılan yeni üçüncü taraf aksesuar konum hizmetiyle, Apple zaten son ayrıntıları düzeltme ve kararlı sürümler için hazırlanıyor. Ayrıca macOS’un bu sürümüne bu ay boyunca yeni Apple ürünleri eşlik edebilir.

macOS Big Sur 11.3, iPadOS uygulamalarına hafif görsel ve kontrol iyileştirmeleri ekler

Tüm betalarda olduğu gibi, geliştirici değilseniz ve ne yaptığınızdan tam olarak emin değilseniz bunları kullanmamanız gerektiğini hatırlatırız. Bunlar macOS’un kararsız sürümleridir ve hataları olabilir, bu nedenle sabırlı olup son sürümün yayınlanmasını beklemenizde fayda var. bu ay olmalı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, Geliştiriciler için macOS Big Sur 11.3 Beta 7’yi Yayınladı aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…