Apple, Dünya Günü ve Uluslararası Dans Günü için şimdiden etkinlik yarışmalarına hazır

Apple, Dünya Günü ve Uluslararası Dans Günü için şimdiden etkinlik yarışmalarına hazır

Bu Nisan ayında belirtilen iki tarih göz önüne alındığında, Apple ilgili etkinlik zorluklarını zaten hazırladı. amacı ile bizi her gün daha aktif olmaya teşvik edin ve aynı zamanda takvimde belirli bir tarihi işaretleyin, Cupertino şirketi birkaç meydan okuma ve onlarla kazanabileceğimiz farklı çıkartmalar hazırladı.

Aktif kalmak, Apple Watch’un en büyük varlıklarından biri

{«videoId»:»x7zhhmh»,»autoplay»:true,»title»:»Sağlığın geleceği bileğinizde – Eğitim: Apple Watch yüzme eğitiminde neler yapabilir»}

Dünya Günü söz konusu olduğunda, bu zorluğun amacı, bir sonraki gün olan 22 Nisan boyunca yürüyüş, koşma, kürek çekme, yoga yapma vb. 30 dakikalık bir antrenman seansını tamamlamamızı gerektirir. bitmesi uzerine Fitness uygulamasında ilgili ödülün kilidini açacağız (iPhone’da) ve Aktivite (Apple Watch’ta).

Bu meydan okuma, Apple’ın genellikle kutlamayla ilgili geliştirdiği çeşitli etkinliklerin bir listesine katılıyor ve buna ek olarak, tamamladığımızda bize aşağıda görebileceğimiz beş animasyonlu çıkartmaMesajlar uygulamasında, FaceTime’da ve genel olarak iMessage çıkartmalarının çalıştığı yerde kullanabiliriz.

https://platform.twitter.com/widgets.js

29 Nisan’da kutlanan Uluslararası Dans Günü örneğinde, bu mücadeleyi kazanmak için gerekli eğitim, başka türlü nasıl olabilirdi ki Dans’tır. Uygulamadan 20 dakikalık veya daha uzun bir antrenman ben eğitirim Apple Watch’ımızın ve ilgili rozeti alacağız.

Arkadaşlarımızla yarışmalar yapmak veya yüzüklerimizin durumunu paylaşmak gibi diğer işlevlerin yanı sıra, bu düzenli görevler Apple’ın Apple Watch aracılığıyla kullandığı bir yol haline geldi. bizi hareket etmeye ve daha aktif olmaya teşvik edin. Saatin sağlık mesleğinin ilk modellerden bu yana giderek arttığı açıktır ve bize sunduğu zorlukların tutarlılığı ve çeşitliliği bunun bir başka kanıtıdır.

Apple, halihazırda mevcut olan iki değişikliğe göre iOS 15 simgelerinin tasarımını yenileyebilir

Apple, etkinliğimizi bir oyuna dönüştürerek, Apple Watch kullanıcıları olarak eğlenceli bir şekilde daha aktif kalmamızı sağlıyor. Aktivite uygulamasındaki rozet biraz parlak olabilir, ancak dinamik kalma alışkanlığı kademeli olarak yerleşir. Ve tüm bunlar özel bir günü kutlarken.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, Dünya Günü ve Uluslararası Dans Günü için şimdiden etkinlik yarışmalarına hazıraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…