Apple, DTK’yı almayı seçen geliştiricilerin tazminatını 200’den 500 dolara yükseltti

Apple, DTK'yı almayı seçen geliştiricilerin tazminatını 200'den 500 dolara yükseltti

Apple, geliştiricilere birkaç ay önce ödünç verdiği DTK’ların iadesini talep etmeye hazırlanıyor. Geri dönüşün ardından Apple, katılımcılara geliştiricilerden şikayetler aldıktan sonra, katılımcılara 200 dolarlık bir hediye kartı vermeye karar verdi. şimdi 500 dolara yükseldi.

DTK’nın tüm masraflarını karşılayan bir tazminat

Apple, yeni Apple silikon çiplerini tanıttığında, şirket geliştiricilerin bir Geliştirici Geçiş Kiti (DTK) alma olasılığını duyurdu. Yeni mimaride uygulamalar geliştirmek, test etmek ve uyarlamak için Apple çipine ve Big Sur’a sahip bir Mac mini. Artık M1’li Mac’ler mağazalara ulaştığına göre, Apple bu birimleri toplamaya hazırlanıyor ve katılımcılara hediye kartı şeklinde bir tazminat sunuyor.

DTK sözleşmesinin şartları belliydi: geliştiriciler bir birim almak için 500 dolar ödedi ve daha sonra iade ettiler. Gerçek şu ki, Apple’ın dönüşten sonra 200 dolarlık bir hediye çeki sunması herkes için sürpriz oldu. Bazı geliştiriciler, M1’li bir Mac’in değerine kıyasla çok az düşünse de, DTK’ya yapılan yatırımın yarısından fazlasını kapsıyor.

Bu durum göz önüne alındığında Apple, hediye kartının değerini 500 dolara çıkardı. bir artış kart için daha uzun bir geçerlilik süresi eşlik eder, Mayıs ayının başından yıl sonuna kadar. Krediyi Apple’ın Mart ayı boyunca, WWDC’de veya Ekim ayı boyunca sunabileceği yeni bilgisayarlar için uygulamak önemli bir avantajdır.

Linksys Velop MX5300, evin her yerinde şık ve konforlu yüksek hızlı internet

Apple’da geliştiricilerin bir platform için büyük önem taşıdığını biliyorlar ve onlarla nasıl ilgileneceklerini her zaman biliyorlar. Apple’ın bu sefer geçiş programına katılmak için yaptığı tazminat gibi değişiklikler bunun bir başka kanıtı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, DTK’yı almayı seçen geliştiricilerin tazminatını 200’den 500 dolara yükselttiaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…