Apple Car ölmedi: Nissan, Tim Cook ile anlaşma yapmaya istekli olduğunu söyledi

ile son günlerde yoğun bir dram yaşanmaktadır. elma arabaCupertino çocuklarının ilk elektrikli arabalarını yaratmaya çalıştıkları iddia edilen gizli projesi.

Gerçek şu ki, bu noktada bu hırs hiç de gizli değil ve çok sayıda otomotiv firması bu arabayı hayata geçirmek için potansiyel ortaklar olarak zaten dahil oldu.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Kia Motors ve Hyundai 2021’in başından beri seslerini yükselttiler. Ama şimdi Apple Car ile ilgili hiçbir şeye katılmadıkları resmileşti, bu yüzden Nissan işbirliği fırsatını kaçırmak istemiyor.

Nissan iş yapmak istiyor

bir yayına göre Wall Street DergisiJapon otomobil şirketinin CEO’su. makoto uchidaşirketin Apple Car’ın geliştirilmesinde Tim Cook ve şirketle işbirliği yapma niyetlerini ortaya çıkarmaktan sorumluydu:

elma arabası

Yeni inisiyatifler almamız ve yaptıkları işte uzman, iyi deneyime sahip şirketlerle ortaklıklar ve işbirliği yoluyla çalışmamız gerekiyor.

Bu, yakın tarihli bir basın toplantısında gazetecilerin konuyla ilgili açık sorusundan önce yürütmenin tutumuydu.

Yazılı bir şey yok ve Apple ile Nissan arasında bu projede işbirliği yapmak için bir yaklaşım olduğuna dair hiçbir kanıt yok gibi görünüyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ancak Japon firmaları arasında bu, iPhone’un arkasındaki şirketle işbirliği yapma olasılığı en yüksek gibi görünüyor.

Bu arabada herhangi bir resmi ve açık ilerleme görmemiz uzun zaman alacak olsa da.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…