Apple Car gitmiyor: Kia ve Hyundai, onu üretmek için müzakerelerde olduklarını inkar ediyor

Gelişimi ile perde arkasındaki dram elma araba yeni ve beklenmedik bir dönüş alır. Hepimiz kendimizi her zamankinden daha yakın hissettiğimizden ve şimdi son sızıntıların hiçbirinin gerçek olmayacağı ortaya çıktı.

Doğru, geçtiğimiz haftalarda ikisinin de hyundai Ne Kia Motorları ilk elektrikli arabalarının geliştirilmesinde Tim Cook ve şirketle çalışma olasılığına itiraz ediyorlardı.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ancak her iki firmanın da her şeyi inkar etmek için konu hakkında doğrudan konuşmaya geldiği ortaya çıktı.

Apple Car var mı?

çocuklar Bloomberg Tüm illüzyonları çökertmekten sorumlu olan onlardı. Her iki otomobil şirketine de doğrudan yaklaşarak.

Her biri, temelde aynı şeyi söyledikleri ayrı bir resmi açıklama yaptı: her türden elektrikli aracın geliştirilmesi için farklı şirketlerle birçok projeleri var. Ama Apple onlardan biri değil.

elma arabası

Bununla birlikte, Hyundai’nin durumu daha ilginç, çünkü Seul’deki Eugene Investment & Securities Co.’da bir analist olan Lee Jae-il, dolaylı olarak Cupertino halkıyla görüşmeler olduğunu ancak daha fazlasının olmadığını gösteriyor:

Apple ile yapılan kapanış görüşmeleri Hyundai’nin stratejisini yavaşlatmayacak çünkü otomobil üreticisi Ioniq markalı elektrikli araç işi için şimdiden planlar hazırlamış durumda.

Hyundai ve Kia’nın elektrikli araç platformları için diğer otomobil üreticileriyle işbirliği yapma şansı hala var.

Başka bir deyişle, eğer projenin elma araba hala hayattaysa, bu iki otomotiv firmasından herhangi biriyle birlikte çalışmayacaklardı.

Hala geliştirilmekte olan bir şey olduğuna dair makul bir olasılık olmasına rağmen. Bu yüzden öğrenmesi an meselesi olacaktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…