Apple, bir Apple TV+ serisine dayanan ilk podcast’i yayınladı: For All Mankind

Apple, bir Apple TV+ serisine dayanan ilk podcast'i yayınladı: For All Mankind

Podcast’ler ikinci sınıf bir ürün gibi görünebilir, ancak gerçek açıkça oldukça farklıdır. Okumanın her zaman bir seçenek olmadığı bir zamanda, ister Apple News+’da haber okuma biçiminde olsun, ister yalnızca İngilizce konuşulan ülkelerde saatlik olarak mevcut olsun, isterse Podcast’ler biçiminde olsun, içeriği dinleyebilmek en ilginç olanıdır. . . . Şirketten ilginç bir hamle Apple, bir Apple TV+ serisine dayanan ilk podcast’i For All Mankind’i yayınladı. bu da ikinci sezon için zamanında gelir.

Dizi ve podcast dizilerinin podcast’leri, iki eğlence platformuna destek

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/43/7e/f2/602b79704bd22fc86c/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/77/3f/b2/602b797a3bef073229/original/for-all-insanlık-official-podcast-trailer-apple-tv.jpeg»}

Birkaç ay önce Apple’ın Podcast platformunu geliştirmekle ilgilendiğine dair bir haber çıktı. Örneğin, bir abonelikten sonra sunmak üzere kendi içeriklerini üretmek için podcast endüstrisindeki büyük oyuncuları satın alan Spotify tarafından benzer hamleler gördük. Apple’da Apple Podcast’lerinde kaliteli içeriği artırma meraklı ve ilginç bir yol aldı: bir Apple TV + dizisi hakkında bir program.

“For All Mankind: The Official Podcast”, dizide Danielle Poole rolünü oynayan aktris Krys Marshall tarafından barındırılıyor. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla programın odak noktası, Oyuncular, uzay uzmanları ve eski astronotlarla röportajlar içeren haftalık bir dizi olacak. Şimdilik sadece programın fragmanına ulaşabiliyoruz. İlk tam bölüm bu Cuma günü gelecek ve dizinin ikinci sezonunun galasıyla aynı zamana denk gelecek:

Uzay yarışı devam ediyor. Ev sahibi Krys Marshall’a katılın ve Apple TV+ dizisi For All Mankind’in resmi podcast’inde atmosferimizin ötesinde gerçekten neler olup bittiğini uzay uzmanlarından ve eski astronotlardan dinleyin. Her bölümde diziden konuklar, uzay uzmanları ve bu heyecan verici konuları hayata geçiren daha önce hiç duyulmamış sesler yer alıyor. Astronotların inanılmazı nasıl başardıklarını duyacaksınız.

Her bölümün diziden konukları, uzay uzmanlarını ve bu heyecan verici konuları hayata geçiren daha önce hiç duyulmamış sesleri sunacağı bir podcast.

bu podcast Apple ve bir ses prodüksiyon şirketi olan At Will Media arasındaki bir işbirliğidir. Manhattan ve Los Angeles merkezli, hikaye anlatımı ve ses tasarımında birkaç yıllık deneyime sahip. Amazon, Netflix, NYT, Viacom vb. için zaten içerik üreten bir şirket.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/c7/73/602b79824bd22fc86a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/27/ba/52/602b797e4bd22fc860/original/for-all-insanlık-zaman-kapsül-a-new-ar-app-apple-tv.jpeg»}

Dizi gibi bu podcast de bize 10 bölüm sunacak, gördüğümüz gibi, Cuma günleri sunulacaklar ve dizinin gelişimine Apple TV+’da eşlik edecekler.. Apple’ın da seri üzerine yayınladığı artırılmış gerçeklik uygulamasına benzer tamamlayıcı bir içerik, şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde olsa da bir önceki videoda da görebiliyoruz.

Apple’ın muhtemelen Apple TV+’daki en başarılı dizilerden birine daha fazla görünürlük kazandırmak istediği açık. Apple Podcast’leri ve ayrıca herhangi bir platform veya uygulamadan keyfini çıkarabilmemiz için bir RSS beslemesi aracılığıyla ücretsiz olarak sunulan bir içerik oluşturma manevrası. Sektörün geri kalanında özel içerik gördüğümüz ve şüphesiz serinin ve mekanın hayranları tarafından memnuniyetle karşılanacak olan trende farklı bir yaklaşım.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, bir Apple TV+ serisine dayanan ilk podcast’i yayınladı: For All Mankindaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…