Apple, bilinmeyen bir B2002 cihazıyla birlikte Bluetooth veritabanına M1’li Mac’leri kaydettiriyor

Apple, bilinmeyen bir B2002 cihazıyla birlikte Bluetooth veritabanına M1'li Mac'leri kaydettiriyor

Ekim ayının sonunda Apple, Bluetooth veritabanına bilinmeyen bir ürün kaydetti. Bu ürünün adı B2002, “Kişisel Bilgisayar” yani bilgisayarlar kategorisindeydi ve model numarası henüz açıklanmadı (TBD). Şimdi aynı veritabanında Zaten bildiğimiz M1’e sahip Mac bilgisayarların geri kalanı ortaya çıktı, peki bu gizemli B2002 ne olacak?

Belki de Kasım ayında piyasaya sürülmeye hazır olabilecek bir Mac

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/7b/c4/5ea6fc0a3bef077bee/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/21/31/62/5ea6fbf63bef077bf9/orijinal/nueva-miniatura-iphone-se.jpeg»}

Şimdiye kadar bu gizemli ürünün listeye dahil edilmesini açıklamak için birkaç teorimiz vardı. Örneğin sunulanın M1’li Mac’lerden biri olduğunu anlayabiliyorduk., ancak listeye ayrı olarak dahil edilmesi bu olasılığı dışlar. iPhone 12, Apple Watch Series 6 ve SE, AirPods Max, HomePod mini ve üç yeni iPad’i zaten kaydettirdiğimizi hesaba katarsak, seçenekler daha da sınırlı.

Kayıt tarihi itibariyle geçtiğimiz Kasım ayında gördüğümüz MacBook Air, 13 inç MacBook Pro ve Mac mini ile birlikte sunulmaya hazır bir bilgisayar olabilirdi. Belki 16 inç MacBook Pro? Bloomberg’in M1’li Mac’lerin tanıtım etkinliğinden kısa bir süre önce şu yorumu yaptığını hatırlayalım. bu mac emekli oldu sunumun gerçekleşmesinden sadece birkaç gün önce.

Mac’leri M1 ile aynı veritabanına kaydettikten sonra, bu veritabanında hangi cihazın listelendiğini tamamen bilmiyoruz.

Öte yandan AirTag’den, yeni Apple TV’den veya ikinci nesil AirPods Pro’dan da bahsedebiliriz. Ürün açıklaması “Denetleyici Alt Sistemi + Ana Bilgisayar + Profil” olduğundan M1 çipine atıfta bulunması mümkündürAirPod’ların H1 yongasına ve hatta Apple Watch’ın W2 yongasına.

İOS 14.5'teki Safari, Google yerine Apple sunucuları tarafından sahte web sitesi uyarısı taşıyor

Şu anda bu veritabanında listelenebilecek cihaz türünü bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz şey, Apple’ın bu yıl sunması gereken önemli sayıda ürün. Sunumlar bu baharda bir basın açıklaması veya sanal bir etkinlikle başlayabilir ve yeni 16 inç ve 14 inç MacBook Pro’ları, AirTag’leri, yeni Apple TV’leri ve kontrolleri, yeni AirPods Pro’yu vb. içerebilir. Veritabanlarındaki kayıtlar ne olursa olsun, ürünler ve sürprizlerle dolu bir 2021’in bizleri beklediği açıktır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, bilinmeyen bir B2002 cihazıyla birlikte Bluetooth veritabanına M1’li Mac’leri kaydettiriyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…