Apple, aynı pazarda iPhone 13 mini ve iPhone SE plus’ı piyasaya sürmeyi planlıyor

Koronavirüsü oluşturan pandemi, gezegendeki tüm ekonomik sektörleri vurdu. Dolayısıyla telefon dünyası bu durumdan kurtulamadı. ve özellikle manzana özellikle ekiplerinden birinde düşük satış hacmi kaydetti: iPhone 12mini. Dolayısıyla bu, çalışmanın sonundaki sürümleri etkileyebilir. 2021.

Apple, 2020’nin son çeyreğinde dört yeni iPhone modelini piyasaya sürdü. iPhone 12, 12 mini, 12 Pro ve 12 Pro Max. Bu dört takımdan üçü beklenen satışları kaydetti, ancak BGR’ye göre insanlar mini ile pek ilgilenmedi.

yol açacak durum iPhone 13 mini’yi piyasaya sürecek aynı yıl, kullanıcıların davranışlarını fark etmek amacıyla. Apple, ekipmanın maliyetine ve boyutuna ilgisiz olup olmadığını veya pandemiye tabi bir durum olup olmadığını kontrol etmek istiyor.

Apple ve iPhone 12’nin düşük satışı

Cupertino şirketi, iPhone 12’nin popülaritesinin artmayacağından emin. Dolayısıyla bu ekipmanın üretimi bu yılın ortasına kadar sürecek. Herkes bunun 13 mini’yi atılmaya motive edeceğini düşünürdü.

Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, Apple ona yeni bir şans verecek. Ama hiç şansı olmayacak. Sözü edilen portal, şu ifadelere atıfta bulunur: Jon ProsseriPhone 13’ün çıkacağını ancak aynı zamanda şirketin bir iPhone SEPlus.

Yani 13 mini ile rekabet edecek bir SE olmayacak, bu da cihaza büyük bir fırsat verecek. Firma temsilcilerinin bir yıl daha dayanacakları bir deney olacak. Elde edilen sonuçlardan yola çıkarak 2022 için kararlarını verecekler.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…