Apple aşı olan ve yan etkileri aşması gereken tüm çalışanlarına ücretli izin verecek

Tim Cook ile yakın zamanda yaptığımız bir röportaj sonucunda, Apple’ın pandemi sırasında yapmak zorunda kaldığımız tele-çalışmadan pek çok şey öğrendiğini ancak niyetinin bir an önce ofislere şahsen dönmek olduğunu biliyoruz. Bunu başarmak için şirket başka bir önlem alacak: aşı olan herkes için ücretli tatil.

Haber, Joe Biden’ın övündüğü Amerikan aşılarının oranında daha fazla hızlanma ile çakışıyor: Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yetişkinlerin %90’ı Nisan ayı boyunca aşıya erişebilecek. Yalnızca Kaliforniya’da, 16 yaşın üzerindeki tüm vatandaşlar, o ayın 15’inden önce bir doza erişebilecek. Ve Apple çalışanlarını istiyor bu avantajdan yararlanmak.

Aşı olmak, her durumda Apple ile ilgili program sorunlarını temsil etmeyecektir.

{«videoId»:»x7zrvkg»,»autoplay»:true,»title»:»Hayır, COVID-19 aşılarında 5G mikroçip yoktur: AŞI KARŞITI hareket hakkında her şey»}

Böylece çalışanlar aşı olmak için randevu aldıkları günü izin günü olarak alabilecekler. Ve doz, onları bir iki gün daha yatakta kalmaya zorlayan yan etkilere neden olursa, o günler hastalık izninden sayılacak.

Mark Gurman, Bloomberg’den Apple’ın diğer herhangi bir özel şirket gibi aşılara erişimi olmadığını ve bu nedenle herkesin dozlarını alabilmesi için tüm personelini hükümet girişimlerinden yararlanmaya teşvik ettiğini doğruladı.

WWDC'nin tarihi düşmek üzere: Etkinlik önceki yıllarda bu şekilde duyurulmuştu.

Belki de söylemek için henüz erken (planlar, ortaya çıkabilecek COVID-19 mutasyonlarına bağlı olarak etkilenebilir), ancak sonbahar boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nin zaten sahip olduklarına çok benzer bir hayata geri dönmesi bekleniyor. pandemiden önce. Belki de o zaman yüz yüze Apple etkinliklerini tekrar göreceğimiz zaman olacak.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple aşı olan ve yan etkileri aşması gereken tüm çalışanlarına ücretli izin verecek aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…