Apple, Apple Watch Series 5 ve SE’deki şarj hatasını düzeltmek için watchOS 7.3.1’i yayınladı

Apple bir yayınladı watchOS’un yeni sürümü, 7.3.17.3 sürümünün yayınlanmasından ve geliştirici beta kanalının atlanmasından sadece iki hafta sonra. Amacı: Apple Watch Series 5 ve Apple Watch SE’nin pil rezervine girdiklerinde şarj olmasını engelleyen bir hatayı düzeltmek.

Bu güncelleme, watchOS 7 ile uyumlu diğer tüm Apple Watch modelleri için de mevcuttur, bu nedenle klasik performans ve kararlılık iyileştirmelerini de içermelidir. Yine de, Apple yalnızca o yükleme hatasını düzelt başka bir şey detaylandırmadan.

Başka bir büyük sürüme geçmeden önce belirli hataları düzeltme

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/17/21/43/5f7f34f24bd22ffe54/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2f/af/c3/5f7f35273bef07beb9/original/apple-watch-se.jpeg»}

watchOS 7.3’ün ana yenilikleri bazı ‘Birlik’ adı verilen yeni kürelerJaponya, Mayotte, Filipinler, Tayvan ve Tayland’da EKG aktivasyonu ve düzensiz kalp ritmi uyarıları. Birkaç hafta içinde, Nisan ayından önce, maske takma durumunda Face ID’yi atlayan iPhone’ların beklenen kilidinin açılmasıyla watchOS 7.4’ün gelişini görmemiz bekleniyor.

watchOS 7.3.1 kararlı bir sürümdür, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede güncellemenizi öneririz ona. iPhone’un bunu size otomatik olarak bildirmesine izin verebilirsiniz (genellikle siz uyurken güncellenir) veya Watch uygulamasından manuel güncellemeye zorlayabilirsiniz. Bu son seçenek için bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız ve Apple Watch’unuzun şarjının %50’den fazla olması gerektiğini unutmayın.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, Apple Watch Series 5 ve SE’deki şarj hatasını düzeltmek için watchOS 7.3.1’i yayınladı aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…