Apple AirPods 3 fotoğraflara sızıyor ve harika görünüyorlar

Şu anda, Apple adamları etrafında birçok doğrulanmamış söylenti ile çevrili yaşıyoruz. Ancak pratikte gerçek olan şu ki, birden fazla ürüne sahip olacaklar. açıklığa kavuşmuş.

Bu Mart’ta sahip olacakları konuşma var resmi bir etkinlik yenisini nerede göstereceklerdi? iPadPro mini LED ekranlı ve gecikmeli olanlar Apple Hava Etiketleri.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ancak yolda yeni bir sürpriz bile olabilir: yeni kablosuz kulaklıklar. AirPod’lar 3. Ya da az önce sızdırılan bir dizi görüntü bunu ima ediyor gibi görünüyor.

Yakışıklı, tartışılmaz

olur ki sayfa 52Ses AirPods 3’ün son tasarımının ne olacağını gördüğümüz birkaç fotoğrafı dünyaya sızdırdı.

Görünüşe göre gerçek görüntüler olacak ve bizi en çok endişelendiren, bazı belirgin farklılıkları olsa da Pro modeline oldukça benziyor olmaları.

Apple nihayet yeni AirPods 3 için nihai bir tasarıma sahip olacaktı ve şimdi bir dizi oldukça ayrıntılı görüntüde gösteriliyorlar.

Tasarımı daha kompakt görünüyor ve Aktif Gürültü Önleme (ANC). Her ne kadar uzun kullanım seanslarının rahat olması ve pilinin 5 saate kadar dayanması için bir basınç tahliye sistemi entegre edecekler.

Bu AirPods 3 ile ilgili bilinen en güçlü söylenti, artık Pro modelinde olduğu gibi tam dokunmatik kontrolleri entegre edebilecekleri.

Apple nihayet yeni AirPods 3 için nihai bir tasarıma sahip olacaktı ve şimdi bir dizi oldukça ayrıntılı görüntüde gösteriliyorlar.

Sızdırılan fotoğraflara bakılırsa aksesuar neredeyse bitmiş olacak. Dolayısıyla Mart ayında Apple etkinliğinde duyurulacakları konusunda ciddi düşünmeye başlayabiliriz.

Eğer öyleyse, belki Nisan 2021’den itibaren dağıtılmaya başlayabilirler. Ancak Cupertino’dan gelenlerin her şeyi onaylamasını beklememiz gerekecek.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…