Apple, 9to5mac’a göre Apple TV için yeni bir uzaktan kumanda geliştiriyor

Apple, 9to5mac'a göre Apple TV için yeni bir uzaktan kumanda geliştiriyor

Birkaç aydır Apple TV söylentileri dolaşıyorduk. Hepimizin beklediği, ancak çok az ayrıntısına sahip olduğumuz bir yenileme. Aslında Bu yeni alıcı kutusu hakkındaki söylentilerin çoğu, daha çok varsayımlar alanına giriyor. bazı üretim hatlarından veya Apple ofislerinden sızan verilerden daha fazla.

Kod adı: B519

{“videoId”:”x805mo3″,”autoplay”:true,”title”:”Apple TV 2015 incelemesi”}

9to5mac, ayrıntılar bilinmemekle birlikte, kaynaklar, Apple’ın yeni bir denetleyici geliştirdiğini doğruladı Mevcut modeli tanımlayan “B439 kod adından oldukça farklı olan B519 kod adıyla”. Şüphesiz, hakkında henüz çok az şey bildiğimiz Apple TV’nin yenilenmesiyle birlikte gelmesi gereken bir komut yenilemesi.

Son zamanlarda Apple TV ile ilgili gördüğümüz tek hareket bu değil, geçtiğimiz günlerde tvOS 14.5’in beta sürümünde “Siri Remote”un “Apple TV Remote” olarak değiştirildiğini ve aynı “Home” düğmesinin adını aldığını öğrendik. «TV Düğmesi». Bize bazı ipuçları veren küçük değişiklikler Şirketin olası planlarından.

Gerçek şu ki, Bloomberg’in Apple’ın daha hızlı bir işlemciye ve güncellenmiş bir uzaktan kumandaya sahip bir AppleTV üzerinde çalıştığını bildirdiği Ağustos 2020’den bu yana, çok fazla ilerlemeden küçük göstergeler görüyoruz. Aralık Bloomberg’de bu yeni Apple TV’nin 2021’de geleceğini doğruladı ve o zamandan beri hala bir yenileme bekliyoruz.

Mart ayı, Apple dünyasında haber ayı olarak kabul edildi. Bir Keynote dedikodusu yapıldı, çok sayıda ürün bekleniyordu ve yine de ay daha fazla haber olmadan sona erdi. Şimdi yayınlar için seçilen ay Nisan olacak gibi görünüyor, bu arada Cupertino’da radyo sessizliği var gibi görünüyor. İki hafta önce gelmesi gereken WWDC21 davetinden AirTags, yeni iPad Pro vb. aracılığıyla bu yeni Apple TV’ye bekliyoruz. uyanık olacağız.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Apple, 9to5mac’a göre Apple TV için yeni bir uzaktan kumanda geliştiriyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…