Apex H2, hidrojen yakıt hücreli en fütürist Segway motosikletidir

Segway, bugün bile üretilmeyen özel mikro mobilite araçlarıyla o zamanlar zafer kazandı. Şirket artık Ninebot tarafından satın alındığından, elektrikli scooterlar ve hatta elektrikli motosikletler gibi daha geleneksel ürünler geliştirmeye başladılar. Şu anda kataloğuna eklenen en son ürün bir konsept, ancak bir yakıt hücreli muhteşem konsept motosiklet.

Şirket, motosikletlerin geleceği olarak gördüklerini açıkladı: fütürist neon ışıklarla dolu ve bir yakıt hücresiyle çalışan motosiklet. Apex H2 denir ve orijinal Segway Apex 2019’da sunulduğu için boşuna değildir.

ekran görüntüsü 1

0’dan 100 km/s hıza 4 saniyede

Segway’e göre, motosiklet 60 kW (80 hp) güç bu da 0’dan 100 km/s hıza 4 saniyede ulaşmasını sağlayacak. Aynı şekilde saatte maksimum 150 kilometre hıza ulaşacak.

Henüz detaylandırılmayan şey ise bu motosikletin sahip olacağı özerklik. Bilinen şu ki, gelecek hidrojen yakıt hücresi. Bu yığın başlangıçta kolayca değiştirilebilir yüklü olan için, rahat ve hızlı olması için kurdukları altyapı ve harici ağın ne olduğu görülmeye devam ediyor.

ffff

Motosiklet, prensip olarak, üretmeyi ve satışa çıkarmayı planlıyor., orijinal Segway Apex’i henüz piyasada görmemiş olmamıza rağmen. Segway-Ninebot, kendisi için yaklaşık 9.000 Euro’luk bir fiyat vaat ediyor ve 2023’te iki yıl içinde teslimatlar yapıyor.

Fiyat, ilk başta yüksek görünse de, bir hidrojen yakıt hücresi ile gelme vaadini hesaba katarsak, nispeten düşüktür. Her neyse, motosikletin sahip olabileceği özelliklerin ve performansın geri kalanı görülmeye devam ediyor.

{«videoId»:»x7zohhh»,»autoplay»:true,»title»:»1997 Renault Twingo’yu ELEKTRİKLİ BİR ARABA NASIL DÖNDÜRDÜM”}

Bu güne kadar, başka kimin üzerine bahse girer gibi görünüyor elektrikli motosiklet pazarı Zero üreticisidir, en son kreasyonlarından biri 200km/s hıza ulaşabilen SR/S’dir. Bir başka fütüristik, Verge TS ve onun poyrasız tekerleğidir. En klasik için her zaman elektrikli Harley veya tuhaf İspanyol OX One olacaktır.

Daha fazla bilgi | dokuzbot

– Haberler Apex H2, hidrojen yakıt hücreli en fütürist Segway motosikletidir aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…