Android’inizi en saf “siyah” tarzda özelleştirin: karanlık mod, simgeler ve duvar kağıtları

Bugün size bazı ipuçları bırakacağız, böylece en saf “siyah” tarzda Android’inizdeki en iyi kişiselleştirme. Karanlık tarafta bir yürüyüşe çıkmak için yapmanız gereken tek şey bu, akıllı telefonunuz bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Karanlık modu aç

Redmi Note 8T kullanımda, MIUI 11 karanlık tema

Söylediğimiz gibi, Android’in en son sürümü bir karanlık mod, bu nedenle, üreticiden bağımsız olarak tüm güncellenmiş cihazlar bunu uygulama seçeneğine sahiptir. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun ayarlarına gitmek ve şu seçeneği aramak. temalar, özelleştirme veya benzeri. Açmak ilk adımdır, bu nedenle yerel uygulama menüleri ve hızlı ayarlar gibi diğer öğeler renk değiştirir.

Nova Launcher’ı yükleyin ve simgeleri değiştirin

Yeni Nova Launcher güncellemesiyle gelen tüm haberler bunlar.

Zaman geçiyor ve hala beni daha rahat hissettirecek bir launcher bulamıyorum. Nova Başlatıcı çoğu özelleştirmede önemli bir adımdır, çünkü çok çeşitli yapılandırma seçenekleri sunar. Prime sürümü iyi bir fikirdir, tek bir ödemedir ve herhangi bir cihazınızdan daha fazla içeriğe erişebilirsiniz.

Karanlık mod ile standart olarak gelir, ancak daha da önemlisi size uygulama simgelerini değiştirme yeteneği. Bu şekilde, özelleştirmemizi bir sonraki seviyeye taşıyacağız. “siyah”.

Google uygulama mağazasında bulacaksınız kahramanı siyah olan farklı simge paketleri. biz seçtik Zwart Siyah Simge Paketi çünkü çok çeşitli çekici ve minimalist simgelere sahiptir. Ancak, karanlık bir arka planda görmeleri zor olabilir, bu nedenle Monoik Simge Paketiharika görünecek beyaz simgelerle.

Bir duvar kağıdı ile tamamlayın

OnePlus 7T Pro vs OnePlus 7 Pro ekranı

Bu özelleştirmeyi tamamlamak için yapabileceğiniz en iyi şey iyi bir duvar kağıdı. Arka plan seçimimize göz atma veya aşağıdaki gibi bir uygulama indirme olanağına sahipsiniz. Siyah Duvar Kağıtlarıtam bir resim galerisi sunan ana cazibe olarak siyah renkle. üzerinde gerçekten iyi görünecekler AMOLED ekranlarçok koyu ve derin tonların elde edildiği.

Tüm adımları izlediyseniz, akıllı telefonunuzda yapabileceğiniz her şeyi zaten kararttınız. Menüler, uygulama çekmecesi, simgeler ve duvar kağıdı. Artık tüm meyve suyunu cihazınızın AMOLED ekranından alabilirsiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android’inizi en saf “siyah” tarzda kişiselleştirin: karanlık mod, simgeler ve duvar kağıtları girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…