Android’deki yeni YouTube güncellemesi, teknoloji ile ekran olmadan bile 4K oynatma sunuyor

Görünüşe göre en son güncelleme Youtube cep telefonları için Android Videoların kalitesinin tanımında bir iyileştirme ile birlikte gelir. Ancak bu sadece herhangi bir gelişme değil. Bu seçeneği doğrulayan GSM Arena portalı, uygulamanın bazı kullanıcıların içeriği yeniden oluşturmasına izin verdiğini bildiriyor. 4K. Merak edilen şey, testin daha düşük çözünürlüklü bir akıllı telefonla yapılmış olması.

Yukarıda bahsedilen portal, testin bir Samsung Galaxy S10 E üzerinde yapıldığını vurguluyor. 2160p60HDR. Bu, HDR ile saniyede 60 kare hızında 4K oynatabileceğiniz anlamına gelir. Rapor, gerçekte videoda daha iyi netliğin takdir edildiğini gösteriyor.

Benzer şekilde, güncellemenin görünüşe göre YouTube versiyonundan değil sunucudan geldiğini detaylandırıyorlar. Ancak şirketten resmi bir açıklama bekleniyor. Hizmet, Android için yenidir. ama aslında iOS’ta bir süredir zaten var.

YouTube Haberleri

Geliştiriciler video kalitesini artıran bu özelliği eklerken, yakın zamanda büyük bir eklentinin yayınlanması bekleniyor. hakkında youtube şortlarıdoğrudan rekabet edecek bir uygulama TikTok. Son raporlar, Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri’ne ulaşabileceğini gösteriyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…