Android’de Rocket League: Sideswipe nasıl oynanır: APK dosyasını bu şekilde indirebilirsiniz

Rocket League’in Android’e uyarlamasını denemek ister misiniz? Şanslısınız, APK’yı cep telefonunuza kurmanın bir yolu zaten var: sadece dosyaları ve yükleyiciyi indirin. VPN kullanmaya gerek kalmadan ve aktif çok oyunculu oyunlarla: Rocket League Sideswipe mükemmel çalışıyor.

Rocket League’in geliştiricileri, ünlü mobil oyunlarının bir versiyonunu duyurdular, ancak Android’e ve ayrıca iOS’a gelmesine hala birkaç ay kaldı. Şu anda Yeni Zelanda ve Avustralya’da kapalı bir test var., ancak APK dosyasını ve verilerini yükleyerek oyunu deneyebilirsiniz. Mükemmel araba futbolu oyununu denemek ister misiniz? Sorun değil, zaten bir yol var.

Arabalar, piruetler, hızlanmalar ve bol eğlence

Roket Ligi Android

Rocket League yıllardır konsolları ve bilgisayarları memnun ediyor, boşuna değil mi? çevrimiçi rekabet etmek için mükemmel bir oyun. Duygulardan oluşan kokteylinde Psyonix, futbolu, arabaları, gösterileri, rekabeti ve çevrimiçi oyunculardan oluşan bir ekiple karşılaşmanın zorluklarını tanıttı. Sonuç milyonlarca indirme oldu, mobil versiyonu için de tahmin ettiğimiz bir başarı: Rocket League Sideswipe.

Android için en iyi 31 oyun: Xataka editörlerinin seçimi

Oyun geliştiricileri, mobil versiyonu dün 25 Mart’ta sundular ve halihazırda erişime sahip iki bölge olduğunu açıkladıklarını açıkladılar: Yeni Zelanda ve Avustralya. Android’de genellikle olduğu gibi, bir yumuşak fırlatma veya sınırlı sürüm, böylece doğru araçlara sahiplerse erişim diğer ülkelere de genişletilir. Yani, APK dosyası ve veriler.

{«videoId»:»x80607q»,»autoplay»:true,»title»:»Rocket League Sideswipe — Oynanış Fragmanı»}

Rocket League Sideswipe APK’sı çok kullanışlı değil çünkü çalışması için verileri de yüklemeniz gerekir (Sınırlı bir test olduğundan, sunucular indirmenin başladığı ülkeyi tespit eder). Sihri çalıştırmak için Rocket League Sideswipe’ın ilk sürümünü kullanacağız: APK Combo, birkaç adımdan sonra oynayabilmeniz için eksiksiz kurulum paketine sahiptir:

  • Rocket League Sideswipe Zip’i kurmak için APK Combo Package Installer’a ihtiyacınız var. Kendi web sitesinden indirin.
  • Bu bağlantıya erişin ve Zip of Rocket League’in tamamını indirin (orijinaldir). 788MB. İndirme mobilden yapılmalıdır.
  • APK Combo yükleyicisini açın ve indirdiğiniz Zip’i bulun. Yükle.
  • Android’inizde Rocket League Sideswipe’a zaten sahip olacaksınız: Şimdi geriye sadece oyunu başlatmak ve Epic Games hesabıyla oyuna kaydolmak kalıyor. Bu adım oynamak için gereklidir.

Roket Ligi Android

Şu anda, VPN uygulamalarının testlerin gerçekleştirildiği ülkeler olan Yeni Zelanda veya Avustralya’dan erişimi simüle etmesi gerekmemektedir. Yine de, sınırlı kapasiteye sahip oldukları için sunuculara erişemeyebilirsiniz. Ve her zaman etkinleştirilmeyecekler, yalnızca ilk test süresince. Testlerimiz kapsamında ikiye iki düelloları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebildik.

Mobil cihazlar için Rocket League Sideswipe harika görünüyor. Arabaların kontrolü, hareketlerle ve yatay bir alanda yapılır., 3D değil. Buna rağmen, arabalar zıplayabilir, uçabilir, koşabilir, gösteriler son derece çeşitlidir ve kısacası Rocket League Sideswipe, çok oyunculu maçlar tamamen aktif olduğunda büyük dozlarda eğlence sunmayı amaçlar.

Roket Ligi Android

Dediğimiz gibi, başlık çoğu ülkede indirilemez. Anlattığımız süreci takip ederek test edebilirsiniz. Ve ne zaman yaygın olarak kullanılabilir olduğunu takip etmek isterseniz, Google Play’den indirme bağlantısı aşağıdaki gibidir.

Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe

– Haberler Android’de Rocket League: Sideswipe nasıl oynanır: APK dosyasını bu şekilde indirebilirsiniz aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…