Android’de Canva’ya benzer 8 uygulama: Cep telefonunuzda tasarlayın ve oluşturun

Buna benzer bir resim ve logo düzenleyici arıyorsanız Tuval, bu seçenekler sizin için ideal. size gösteriyoruz 8 En İyi Canva Alternatifleri için tasarla ve yarat itibaren Android.

Tuval bir web sayfası için yaratıldı tasarla ve düzenle çoklu Görüntülerlogolar, el ilanları, çeşitli sosyal ağlar için gönderiler renkler, stiller ve temalar.

Yüzlerce kullanımı kolay şablon sağlar; ancak bazı özellikler ücretsiz olsa da, şablonların çoğu PRO sürümü için mevcuttur ve sistemi tüm web tarayıcılarıyla uyumlu değildir.

Bu nedenle, bazı kullanıcılar diğerlerini aramaya karar verir. benzer alternatifler eşit derecede geniş bir galeri ve cep telefonunuzda tasarlamak ve oluşturmak için kullanışlı öğelerle. Ama neler en iyi grafik tasarım uygulamaları Android’den oluşturmak için?

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuz için en iyi fotoğraf editörleriyle harika fotoğraflar

Bunlar Android için Canva benzeri en iyi programlardır.

  • tasarımcı
  • piksel
  • Adobe Kıvılcım
  • BeFunky Fotoğraf Editörü
  • Logo Maker – Terzi Markaları
  • Adobe Photoshop Ekspres
  • PicMonkey Fotoğraf Editörü
  • fotoğrafçı

eğer bunu düşündüysen Tuval Tek alternatifin buydu, yanılıyorsun. ile birçok seçenek var fonksiyonlar ve özellikler benzer ve ayrıca çok eksiksiz ve rahat Cep telefonunuzdan çalışırken aşağıdaki seçeneklere bir göz atın:

tasarımcı

tasarımcı biridir Android’de Canva’ya benzer programlar kullanımı daha kolay ve daha fazlası ile 1.000.000 milyon tasarım mevcut. Ana özellikleri arasında, yeteneğini vurgulayabiliriz. grafikleri düzenleyin, tasarlayın ve özelleştirin her türlü iş veya işletme için.

Buna ek olarak, bir kapsamlı kütüphane Çok şeyle şablonlar mevcut hayal gücünüzün uçmasına izin vermek ve daha da iyisi, onu kullanmaya başlamak için herhangi bir türe ihtiyacınız olmayacak. profesyonel bilgi.

piksel

piksel bu bir fotoğraf Editörü Android’den profesyonel bitmiş işler oluşturmak için inanılmaz efektler, filtreler ve kaplamalar ile çok popüler. onun arayüzü çok rahat ve kullanımı kolay ve çok iyi organize edilmiştir.

teşekkür ederim araçlar ve işlevler şunları yapabilirsiniz: fotoğraf kolajları oluşturözçekimleri ve görüntüleri, posterleri, eskizleri geliştirin, renk eklebulanık renkler, şekillerin veya nesnelerin boyutunu değiştirme ve hatta favori kreasyonlarınızı sosyal ağlarda paylaşın.

Adobe Kıvılcım

Adobe Sparck, logo ve kart tasarlamak için Canva’ya benzer en iyi uygulamalardan biridir.

İşletmeniz veya başka bir durum için orijinal bir resim mi istiyorsunuz? O zamanlar Adobe Kıvılcım sizin için ideal bir seçenek olabilir. Bu bir Canva benzeri uygulama ve bu aynı zamanda düzenlemek ve uygulamak için birden fazla seçenek sunar efektler ve filtreler tasarımlarınız için muhteşem.

Onların şablonlar çok orijinal ve renkli ve eğlencelidirler, böylece çalıştığınızda araçları olan çok çeşitli tasarımlara sahip olursunuz. boyutu ve yazı tiplerini değiştir. sen de yapabilirsin kırpmakgölge, videoları canlandır ve hatta fotoğrafları birleştir bundan fazla 1.000.000 desen mevcut ve ücretsiz.

BeFunky Fotoğraf Editörü

BeFunky Fotoğraf Editörü o biri resim düzenleyiciler son zamanların en popüleri. yapabilmeniz için geliştirilmiş ve oluşturulmuştur. harika tasarımlar yap cep telefonunuzun rahatlığında. Aletiniz çok eksiksiz ve kıskanacak hiçbir şeyi yok Tuval.

senin sayesinde çok işlevli sistem şunları yapabileceksiniz: ekle özel efektler (Vintage, Pop Art, Grunge, Vizör…), kenarlıklar, yazı tipleri, nesneler ve animasyonlu sahne yarattıklarınıza neşe getirmek için. Hepsinden iyisi, reklamları müdahaleci değildir ve filigran yok.

Logo Maker – Terzi Markaları

Bir iş kuruyorsanız veya yeni bir girişiminiz varsa, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey markanızdır. Ve başlamaktan daha iyi bir fikir kendi logonuzu tasarlayın. Bu uygulama ile yapabilecekleriniz logoları tasarlayın ve düzenleyin dakikalar içinde profesyonel bitirir.

Ayrıca, sahip olduğu EPS vektör biçimleriçeşitli yazı tipleri ve mükemmel logoyu oluşturmak için binlerce şablon ve markanızın görsel kimliği için idealdir. Hepsinden iyisi, sana vermesidir Yaratıcı özgürlük Böylece yapabilirsiniz tasarımları tamamen ücretsiz deneyinancak hazır olduğunda küçük bir ücret ödemeniz gerekecek.

Adobe Photoshop Ekspres

Adobe Photoshop Ekspres

En iyi kolaj fotoğraf düzenleyicilerinden biri ve Canva’ya benzer

hakkında konuştuğumuzda Photoshopbiz birine atıfta bulunuyoruz en popüler yayıncılar dünyasında grafik düzenleme ve elbette, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Bu mantıksal olarak onu favorilerden biri yaptı ve Canva’ya benzer için cep telefonunuzda tasarlayın ve oluşturun.

yetenekli gürültüyü ortadan kaldırmakbulanık arka planlar, stillerle özelleştirkolajlar yapmak, memler oluşturlogolar tasarlayın, kenarlıklar ve renkler ekleyin ve efektler, filtreler ve görünümler çalışma araçları sayesinde.

PicMonkey Fotoğraf Editörü

eğer birini arıyorsan Canva benzeri uygulamakesinlikle PicMonkey size yardımcı olabilir. hakkında bir düzenleme yazılımı için oldukça verimli ve oldukça eksiksiz cep araçlarıyla Berabererötuş, Düzenlemekkırpmak, ayarlamak ve bunun için gerekli olan her şey resimler ve logolar oluşturun hayranlık duymaya değer.

Ayrıca, kullanabilirsiniz makyaj araçları yüzünüze o ideal rötuşu vermek için, fotoğraflara metin ekle ve grafik çıkartmalar. Ve son fakat en az değil, yapabilirsiniz kreasyonlarınızı paylaşın (fotoğraflar, memler, kolajlar, el ilanları, afişler, sunumlar ve posterler) sosyal medya arkadaşlar ve aile ile.

fotoğrafçı

fotoğrafçı bir Canva benzeri araç hangi sağlar fotoğrafları düzenle bir grafik tasarımcı gibi. Çok çeşitli içerir özelleştirilebilir filtreler, efektler ve işlevler profesyoneller ve amatörler için.

Daha ne, fotoğrafçı çok çeşitli ile birlikte gelir klasik ve dergi şablonlarıotomatik ayarlamalar, stikerler, çerçeveler ve yazı tipleri için daha yaratıcı işler ve orijinaller.

Gördüğünüz gibi, bunlar en iyi canva benzeri uygulamalar fotoğrafları ve logoları bir profesyonel gibi düzenlemek için girin ve mağazadan bazılarını indirin Google Oyun. Bu makaleyi beğendiyseniz, cep telefonunuzla fotoğrafları düzenlemek için Google’dan bu 6 ipucunu kesinlikle beğeneceksiniz.

Daha fazla bilgi: Yeni başlayanlar için en iyi numaralarla Android fotoğrafçılığına başlayın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android’de Canva Gibi 8 Uygulama: Cep Telefonunuzda Tasarlayın ve Oluşturun gönderisi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…