Android uygulamalarının Netflix’i, Google Play Pass kapsamında halihazırda 800’den fazla uygulama ve oyun sunuyor

Google Play Pass, aşağıdakileri sunan bir abonelik hizmetidir: Yüzlerce tam uygulama ve oyun ve tüm aboneler için uygulama içi satın alma yok. Google, bir yıldan fazla bir ömre sahip ve İspanya’da yaklaşık dokuz ay kaldıktan sonra, Play Pass’in şimdiden teklifler sunduğunu duyurdu. 800’den fazla uygulama ve oyunbirçok olağanüstü kalite.

Netflix gibi abonelik hizmetlerinin artmasıyla birlikte, tüm katalog dahil ve talep üzerine, multimedya içeriği sunmanın bu yoluna eklenen birçok platform var. Filmler ve müzik her zamanki gibi video oyunlarıdır. Ve uygulamalar genişleyen bir pazardır: Apple Arcade (yalnızca oyunlar) ve Google Play Pass (uygulamalar ve oyunlar) vardır. Android’inizden abone olmayı mı düşünüyorsunuz? Cep telefonunuzun sunabileceği çok şey var.

Uygulamalardan daha fazla oyun içeren, büyüyen, kaliteli bir katalog

Google Play Pass Nisan

Google Play Pass, çok küçük bir yazılım kataloğuyla başladı. Uluslararası açılımla birlikte bu katalog genişletildi ama yine de yetersiz kaldı. Ve bugün, hem uygulama arayanlar hem de oyunları tercih edenler için seçeneklerin sayısı büyük ölçüde arttı. Tümü reklamsız, tüm satın alma işlemleri devre dışı ve tam yazılımlı.

Bu, Netflix ve diğer platformlardan içerik de öneren akış hizmeti olan Tivify'dir.

Google’ın kendisi tarafından bildirildiği üzere, Play Pass bagajı 800’den fazla teklif içeren bir katalog haline geldi. Bu katalogda orijinal Android cevherleri var, ancak hala bekleyen bir konu var: uygulamalar. Google Play Pass İspanya’ya geldiğinden beri hizmete abone olduk ve iyi uygulamaların eksikliğini ilk elden deneyimledik.

{«videoId»:»x7zv8ug»,»autoplay»:true,»title»:»BAŞARILI OLABİLECEK 10 GOOGLE UYGULAMASI»}

Google Play Pass her hafta, kataloga en son eklenenlerden ikisi olan Football Manager 2021 veya Dead Cells kalitesinden bazı haberler ekler. Özellikle abonelik bir yıllık satın alınırsa, maliyet çok yüksek değildir: bu yılda 29.99 Euro’ya tekabül ediyor; veya ayda 4,99 euro. Mobilde oynamaya alışkın olmayanların değil, oyun tutkunlarının kolayca kazanç sağlayabilecekleri bir hizmettir.

Google PlayPass

Google’ın uygulamalar tarafında daha fazla baskı yapmasını umalım; oldukça yüksek olan oyunların kalitesini hafife almadan. Eksikliklere rağmen, Play pass harika bir hizmettir. Ve reklamlardan ve uygulama içi satın almalardan nefret edenler için oldukça rahatlatıcı.

Daha fazla bilgi | Google

– Haberler Android uygulamalarının Netflix’i, Google Play Pass kapsamında halihazırda 800’den fazla uygulama ve oyun sunuyor aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…