Android TV’nize Apple TV + nasıl yüklenir: zaten TV’nizde bulunan abonelik platformu

Aylarca bekledikten ve Apple onu Amazon Kindle Fire Stick TV’ye getirdikten sonra şirket nihayet abonelik akış hizmetini Android TV’li TV’lere ve oyunculara sunar. Şu anda Android TV ile Google TV’de, APK sayesinde diğer cihazlara da yüklenebiliyor.

Apple TV +, doğrudan şirket tarafından üretilen çok sınırlı bir içerik kataloğu ile 2019 sonbaharında doğdu. Bölgelerin iyi bir bölümünde bir buçuk yıl sonra kataloğun çok büyüdüğü söylenemez, ama hiç şüphe yok ki orada olan kalitelidir. Öyleyse neden Apple cihazlarıyla sınırlasın? TV +, Amazon’un Kindle Fire Stick TV’leri de dahil olmak üzere TV’lerde. Ve şimdi Android TV’ye geliyor.

Apple TV+ dizileri ve filmleri doğrudan Android TV’de

elma tv android tv

Platform atlamasıyla birlikte, Apple TV+’a abone olan bir Android TV sahipleri, platformun dizilerini ve filmlerini TV’lerinde oynatmak için daha fazla seçeneğe sahip oluyor: Google, Android TV’nin Apple TV+ ile uyumluluğunu resmi olarak duyurdu. Şu anda Google TV’li Chromecast’lerdenispeten kolay bir şekilde üstesinden gelinebilecek bir sınırlama.

Google TV'li Chromecast, analiz: Bir klasiği yeniden icat etmek, bir kumanda eklemek kadar basitti

Android TV’li Nvidia Shield TV’mizde Apple TV+’ı test ettik ve sonuç tatmin edici oldu: Platform yalnızca mükemmel şekilde görüntülenmekle kalmıyor, aynı zamanda oynatma diğer herhangi bir cihazla eşittir. Tabii ki, diğer Android TV’lerde düzgün çalışmaması muhtemeldir. Her şey cihaza bağlı.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2e/f7/d2/5fb2a9e94bd22fc761/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/52/e8/52/5fb2a9e54bd22fc7b7/original/miniatura-trucos-chromecast-2020.jpeg»}

Apple TV+’ı Android TV’nize yüklemek için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Apk Combo’dan en son Apple TV + APK’sını indirin. Dosya Google Play’den orijinaldir ve temizdir.
  • Dosyaları TV’ye gönder uygulamasını yükleyin Android TV ile TV’nizde (veya oynatıcınızda) ve cep telefonunuzda. Google Play’de.
  • Android TV’nize bir dosya yöneticisi yükleyin. Paket yükleyiciye (çoğu) eriştiği sürece hemen hemen her şey yolunda olsa da, genellikle File Commander’ı öneririz.
  • Dosyaları TV’de ve ayrıca mobilde TV’ye gönder’i açın. Büyük harflerle ‘Gönder’ ve ‘Al’ ile ana ekrana erişmek için adımları izleyin.

Android Tv Uygulamalarını Yükleyin Dosyanın gönderileceği Android TV’yi seçin

  • Cep telefonunun ‘Gönder’ düğmesine basın ve Apple TV + APK dosyasını arayın. Ardından Android TV’nizi seçin.
  • Dosya TV’nize veya oynatıcınıza gönderilmiş olacaktır: varsayılan olarak ‘İndirilenler’ klasöründe saklanacaktır (‘İndirilenler’).
  • Dosyaları TV’ye Nasıl Gönderirim apk yükleyemiyorumDosya yöneticisini açmalısın.
  • İndirilenler klasörünü bulun, alınan APK’ya tıklayın, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi kabul edin ve Apple TV+’ı yükleyin.

elma tv android tv

Yükledikten sonra tek yapmanız gereken Apple TV+’ı açmak ve Apple hesabınızla giriş yapmak. Abonelik platformu olduğu için herhangi bir bölüm veya film izlemek için daha önce abone olmanız gerekiyor. Ayrıca Apple Store’dan satın aldığınız tüm multimedya içeriğine (film, dizi ve belgesel) Apple TV+ üzerinden erişebilirsiniz.

– Haberler Android TV’nize Apple TV + nasıl yüklenir: zaten TV’nizde bulunan abonelik platformu aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…